Hudba Pohoda - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hudba Pohoda pop-alternative / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Šedesátá léta 129 ×
  • Ani k stáru 115 ×
  • Poslední rallye 101 ×
  • Devetenáct 88 ×
  • Už ti můžu pravdu říct 85 ×
  • Kohout 83 ×

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 207
Poslechnuto skladeb
601
Profil registrován
28.2.2014

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Flétna, Syntezátor / Sampler, Piano, klavír, Akordeon

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Věříme,   že ačkoli je hudba nejpřirozenější kulturní součástí nás všech,   skutečně živá hudba se musí vydřít krví, potem a slzami. Nemusíte být   profesionální muzikanti, nebo zažít docházku do hudební školy   jakéhokoliv zaměření v jakémkoliv věku, abyste se s tímto ztotožnili.   Odměnou za námahu je především pocit doslovného souznění ať už mezi   hudebníkem a publikem, tak mezi myslí a tělem, náladou a tóny - žívá   hudba Vás prostě nadchne. Tento pocit žene každého hudebníka dál,   přeneseně pak rozpohybuje tanečníka, spraví náladu nebo podkreslí váhu   okamžiku. Ovládnutí hudebního nástroje je přitom jen začátek, abychom z   hry na nástroj udělali živou hudbu. Aby to fungovalo je potřeba naladit   nejen struny, ale i lidi. Na   galavečerech, firemních nebo obecních akcích, dodá živá kapela schopná   zahrát věrně a přitom osobitě taneční i populární rytmy prestiž. Nejsme   ani parta hudebních akademiků, ani garážoví nadšenci, ani lidoví baviči,   ani retro, ani vyhraněně moderní, už vůbec ne kulisy za samohrajkami.   Pokud hledáte živou hudbu, potom jste zde správně.

Bio a historie