Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hrobníkova Lopata rock-punk / Kladno

„KLADNO Dundee Jam 21.6.2014 od 20.00“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

"...si scénu upravila kladenská kapela, respektive „orgastický homoband“ Hrobníkova lopata, tvořený basákem, kytaristou, klávesákem, bubeníkem, trumpetistou a příčnou flétnistkou. Už jejich vzezření bylo lehce podezřelé (šedé obleky, zauzlovaná kravata, rozcuchaný účes/neučeš - jako kdyby parodie na Beatles), a když začali hrát!
V jejich tvorbě byste nalezli punk, zábavový bigbít, ska, pop, country, psychedelii i lidovky, a to různě nakombinované a zmutované - jedna písnička vám připomene Tři sestry, jiná Ivana Mládka a další třeba Čechomor nebo Divokýho Billa, ale pořád to bylo jedna kapela, všechno šlo krásně dohromady. Svižné a veselé songy mají vtipně a precizně zaranžovány, každý věděl, kdy a co zahrát, k tomu připočtěte vtipné texty. Navíc se na scéně neskutečně vydováděli, zkrátka povedená taškařice, originální banda pošuků, kteří přesně ví, co dělají."

3.Rocková soutěžní sobota, Klub Mlejn Praha, 26. března 2005

Martin Bubu Valeš 

Bio a historie

Členové:

Kamil Shisma Danda - kytara, zpěv

František Habrda - basa, zpěv 

Jan Danda - klávesy, zpěv

Karel Čížek - bicí, zpěv

 

a hosté...