Hraczki - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hraczki pop-electronica / Praha, Brno, Most, Břeclav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PLAYSIREN /čudlik play version/ v přehrávači!!!

          Drazí naši přátelé a příznivci, s velkou chutí vám dnes představujeme PLAYSIREN /čudlik play version/, další popnoirový song z našeho repertoiru. Stačí jen spustit v našem přehrávači vlevo dole. Zavřít oči a zasněně, elegantně tančíc, najít na těle svém nebo vašeho tanečního partnera ten správný čudlik, který napne a rozehraje každou strunku. ENJOY!!!


Nový song PSA - JIŽ BRZY!!!

          Další kousek v repertoiru našeho souboru nese název dle postavy, která svého pána terorizuje a dovádí k šílenství, každopádně možná hymna pro kynologické kluby po celé naší vlasti - song PSA!!! Již brzy ve vašich zvukových přijímačích!!!


Práce na videoklipu JAZZ DUNÍ A SOUL spuštěna!!!

          Dovolujeme si Vám oznámit, že po důkladném zvážení jsme jednomyslně schválili, že videoklip a první singl budem dělat k písni Jazz duní a soul. Začali jsme točit první materiál. Bližší informace až 27.prosince 2010. Ale věříme, že všichni vyznavači pop noiru budou spokojeni.