Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hovada alkopunk-aggro / Kostelec nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

RETROFOTO

Upraveno:

Vyštrachal jsem ve skříni ňáký kostlivcee - tadyhlenc!


SUPERHOVADA

  Tak jsme dneska chtěli mít zase zkoušku. Po příjezdu do zkušebny zjistil Honza, že si doma zapomněl aparát, Petruck kytaru a Igelit opět (cca po šestý) pro jistotu, ač opět přislíbil, tak opět nedorazil vůbec a opět pro jistotu nám opět ani nezvedal telefon. Dnešním dnem se kapela Hovada přejmenovává na kapelu Superhovada!


klyp

Upraveno:

Tak nám kucí uďáli klyp, aňiž by nám cokoulif řekli,viz příspěvek níže. Díkes kucká! Supér! A my se tejkom pustili do dalších pecek, páč bychom si rádi bernkli aj písně kerý můžem vod našejch cizokrajnejch kamarádů, jako třá vod Sepultury, Metallicy, od Pro Painů - Terpentine a vod naších borců Krucipískovejch Láska kurvu. Jde to výborně a jen co je dostanem do paže v paž, pustíme se do novej tvorby Hovackej, k čemuž bychom rádi aj konkurzek na kejtáristu hlavního vehlásili! Tak se nestydte a pyšte nabýdky na petruck@seznam.cz. Máme strašný honoráře a pro štyry lidi je to k neutracení!!! Tak richle!!!