Housky - O kapele | Bandzone.cz

Housky big-beat-crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Rybník
  Nezařazeno
 • Kousky housky
  Nezařazeno
 • Brouci
  Nezařazeno
 • Broskvička
  Nezařazeno
 • Svět je k neunesení
  Nezařazeno
 • Korporace živě v Klubovně
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kapela Housky je dobrovolné sdružení osob s přiměřenými hudebními ambicemi balancující na pomezí stylů, vkusů, příčetností a ovocných příměrů. Rokenrol bejbe!

Repertoár momentálně sestává z 13 korektních i nekorektních písní vlastní tvorby. Pokud máte nabídku na koncert a chcete to slyšet a vidět, dejte vědět!

Bio a historie

Jednoho dne přišel Péťa a ten znal všechny ostatní. A protože to je chytrý chlapec, byť pracuje v Korporaci, i pomyslel si, že není lepšího nápadu než dát s těma ostatníma dohromady kapelu. 
Nejdřív řekl Míšovi. A protože Míša to je dobrák od kosti, žádný Geront a Péťův kamarád z minulé kapely, tak věděl, že s Péťou všechno půjde.
A tak šel.
A pak Péťa řekl Martinovi, když spolu byli na horách. Martin tušil, že Nepůjde Domů stejný jako dřív. Na prosluněné alpské sjezdovce se nedalo říct ne.
A tak šel.
Nakonec řekl i Radce - Nenaplněnému umělecky se hledajícímu Děvčeti z Moravy. Říkali jí, že v jejím věku už ji nikdo podobnou nabídku nedá a ono ejhle.
A tak šla.

A tak byly Housky.

A pak odešel Martin...
A bylo dlouho rytmicky prázdno ve zkušebně.

A pak Míša přivedl Davida s Metalem v krvi.

A zase jsou Housky.