Housky - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Housky big-beat-crossover / Praha

„hardcore folklór porno metal do každé domácnosti!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
10
Návštěv celkem
3 844
Poslechnuto skladeb
2 562
Profil registrován
13.9.2014

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Housky je dobrovolné sdružení osob s přiměřenými hudebními ambicemi balancující na pomezí stylů, vkusů, příčetností a ovocných příměrů. Rokenrol bejbe!

Repertoár momentálně sestává z 13 korektních i nekorektních písní vlastní tvorby. Pokud máte nabídku na koncert a chcete to slyšet a vidět, dejte vědět!

Bio a historie

Jednoho dne přišel Péťa a ten znal všechny ostatní. A protože to je chytrý chlapec, byť pracuje v Korporaci, i pomyslel si, že není lepšího nápadu než dát s těma ostatníma dohromady kapelu. 
Nejdřív řekl Míšovi. A protože Míša to je dobrák od kosti, žádný Geront a Péťův kamarád z minulé kapely, tak věděl, že s Péťou všechno půjde.
A tak šel.
A pak Péťa řekl Martinovi, když spolu byli na horách. Martin tušil, že Nepůjde Domů stejný jako dřív. Na prosluněné alpské sjezdovce se nedalo říct ne.
A tak šel.
Nakonec řekl i Radce - Nenaplněnému umělecky se hledajícímu Děvčeti z Moravy. Říkali jí, že v jejím věku už ji nikdo podobnou nabídku nedá a ono ejhle.
A tak šla.

A tak byly Housky.

A pak odešel Martin...
A bylo dlouho rytmicky prázdno ve zkušebně.

A pak Míša přivedl Davida s Metalem v krvi.

A zase jsou Housky.