Horkýže Muchy - O kapele | Bandzone.cz

Horkýže Muchy punk-hard rock / Hodonín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Emanuel Bacigala z Popradu
  Nezařazeno
 • Brikety - Balada o uhlí
  Nezařazeno
 • Slither
  Nezařazeno
 • Black Night new
  Nezařazeno
 • Smoke On The Water new
  Nezařazeno
 • Druide
  Nezařazeno
 • Born to Be Wild
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

www.horkyzemuchy.estranky.cz

 

BUDIŽ SVĚTLO……!! Osvícení přišlo ze světla pouliční lampy , které dopadalo oknem na mou postel v pokoji psychiatrické léčebny v Bohnicích , kde jsem skončil vždy , když jsem chtěl založit novou skupinu.

   Tentokrát byla diagnóza jiná - horší a krutá , neboť veřejné oznámení , že zakládám skupinu Eva a Vašek Revival , mě dostalo do ústavu během půl hodiny. V mých předešlých pokusech o zakládání revivalů známých skupin  a slavných dvojic , to trvalo podstatně déle , byť šlo o takové skvosty naší pop music , jako byly Simonová-Chladil, Zagorová-Rezek, Rolincová – Gott, Kotvald – Hložek, Vávra – David či Pokorný – Ondráček a jiní.... Nevyšel ani revival Alexandrova souboru písní a tanců , byť kozáčka jsem tančil jako když bičem mrská a dokonce ani revival Aly Pugačevi nevyšel... Poznali mě...

    Ale díky tomu , že Eva a Vašek revival zanikl ještě dřív , než stačil vzniknout a mému dlouhodobému  léčebnému  pobytu v Bohnicích , můžete číst tyto stránky , neboť úspěch se konečně dostavil.

    Na oddělení , kde byli všichni muži orientovaní stejně , jako já – hudebně i sexuálně – jsem našel konečně spřízněné duše a tak jsme se vyskytli. Původně jsme chtěli založit revival České filharmonie , ale protože se nenašel nikdo , kdo by rád , s chutí a třeba i špatně,  hrál na harfu , pikolu , housle a triangl – a to všechno najednou , upustili jsme od tohoto záměru a přeorientovali se trochu do leva….

    Pepíno odložil fagot , přestal si hrát s frantíkem a naučil se na basu . A občas , kristova noho , i zpívá .......!

    Za kytarou se vystřídalo jelit nepočítaně , ale taď se to ustálilo - po Georgovi máme Miklendu. Je sice podobný na kandidáta Horáčka , ale nesází..

    Božský Páťa Peťa začal kombinovat tympány , kotle , činely a vozembouch a svůj obdiv nasměroval k božskému Víťovi Vávrovi , který se mu líbil nejen jako bubeník...

    A Mráček Mrak?? ? Ten opustil sbor plaček , zpívajících v kostele a na pohřbech  a svůj unylý hlas , ne nepodobný vytí vlkodlaka , nám dal k dispozici.

    No a já , Milosch Satan , se v tom všem humbuku a randálu , který zoveme hudbou , snažím vyplňovat prázdná místa na  kytary  a hlas – k nelibosti většiny členů kapely .

    Původní líbivé skladby , které naháněly slzy  do očí  a děvčata při nich snivě vrněla , jako byly např.  Zvonky šťastia , Bílá orchidej , Mumuland , Céčka , Holky z naší školky ,  Dívka s citronovou šálou a podobné klenoty , pomalu ale jistě vytlačily neznámé lidové písně v podání skupin jako jsou Deep Purple , Led Zeppelin , Škwor , Hárlej , Lenny Krawitz ,  Horkýže slíže , Velvet Revolver , Danko Jones , Steppen Wolf , Omega  , a jiné škváry….

  A páč aj to se brzo omrzelo , vznikl ten šílený nápad - Horkýže Slíže revival. A tak tu nás máte - Horkýže Slíže revival aneb Horkýže Muchy

Ale když bude zájem , Darinka dojede a zvonky budú !!

Bio a historie