Hořký kafe - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hořký kafe folk-jazz / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Večerní (live) 1 843 ×
  • Chvilka do spánku (live) 1 102 ×
  • Zavolej mi (live) 901 ×
  • Tančím (live ČT) 1 072 ×
  • Svatej Martine (live ČT) 868 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Žili hráli po všech čertech dva muzikanti, kteří se jednoho krásného dne rozhodli, že to v muzice potáhnou jako duo. Po chvílích drsného nácviku a sebeodříkání se dostavil pocit dobře vykonané práce a oběma hochům se začal souzvuk jejich kytar čím dál tím víc líbit. Honza, krom toho že zpívá, hraje též na lubovku tuzemské výroby z let padesátých a Petr to všechno podporuje svou bezpražcovou kejtou a svým zručným umem.

Na koncertech po celé naší vlasti, ikdyž nyní již také za hranicemi, je můžete slýchávat občas s klavíristkou Hankou Kopřivovou, která je mimo jiné skvělá textařka a zpěvačka, no a nebo taky s Martinou Trchovou, která jim propůjčuje svůj krásný hlas a dává, stejně jako Hanka, písním Kafáčů jiný rozměr.

V případě Vašeho zájmu o Hořký kafe, můžete psát na tento e-mail a nebo se ještě mrkněte na ofi stránky, kde najdete spoustu dalších fotek a písní.

Bio a historie

Duo Hořký kafe tvoří:

Jan Rejhon- zpěv, lubová kytara

Petr Babec- bezpražcová baskytara

 

Oficální stránky:  www.horkykafe.cz

Kontakt:  e-mail

Mobil: 00420721809232- Honza

 

Honza hraje a nedá dopustit na       a na své divadlo