Honza Roušar - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Honza Roušar crossover / Praha

„Připravují se nové webové stránky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Můra- HONZA ROUŠAR A HOSTÉ - TOČÍ SE TO DOKOLA (2010) 213 ×
  • Točí se to dokola- HONZA ROUŠAR A HOSTÉ - TOČÍ SE TO DOKOLA (2010) 153 ×
  • Eva Dvořáková - Klika- HONZA ROUŠAR A HOSTÉ - TOČÍ SE TO DOKOLA (2010) 120 ×
  • Eva Dvořáková - Píseň pro Evu- EVA DVOŘÁKOVÁ - KLIKA (2012) 74 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Honza Roušar
Živý Jukebox - plníme hudební přání
mobil:   (+420) 604 733 853

Bio a historie

Honza Roušar je písničkář, kytarista, zpěvák a imitátor hlasů, jehož autorské písně můžete znát z jeho vlastních koncertů, ale také od populárních osobností české hudební scény.

 V rodné v Příbrami zabodoval už v roce 1997 s autorskou písní na finále Porty v kategorii do 18 let a svou první studiovou nahrávku pořídil ve studiu „Jumbo“ u Jaroslava Samsona Lenka. V příbramském divadle byl k vidění například ve hrách „Filozofská historie“ a „Dalskabáty, hříšná ves“.

Po přestěhování do Prahy hrál a zpíval v lyrikálu „Kudykam“ od Petra Hapky a Michala Horáčka. Souběžně s tím pokračoval ve skládání vlastních autorských písní na texty od Libora Jeníka, Aleše Nováka či Jarmily Moosové a Honzovo první autorské CD „Točí se to dokola“ na sebe nenechalo dlouho čekat a vyšlo v roce 2010.

Honzovy písně zpívá Ondřej Ruml, Ruda z Ostravy, Petra Hřebíčková, Ivana Korolová, Hana Seidlová, Hana Robinson, Naďa Válová a další. Na jeho desce „Hemofilická“ už jsou mezi textaři také Ester Kočičková a Miloň Čepelka.V současné době Honza působí jako muzikant a manažer v hudební agentuře Živý Jukebox, kde naplno uplatňuje svůj talent zpívajícího imitátora. Skvěle napodobí desítky hlasů, mezi ty nejžádanější patří Karel Gott, Richard Müller, Tomáš Klus, Luděk Sobota, Hana Zagorová a Dalibor Janda.Za zmínku také stojí, že společnost Živý Jukebox je partnerem „Kuřete“ (nadace Pomozte dětem), pro kterou Honza Roušar a Václav Tobrman napsali píseň „Kuřecí song“. Více na webových stránkách www.zivyjukebox.cz nebo www.pomoztedetem.cz