Honorace - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Honorace hardcore-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

poslechni naše songy a napiš nám do názorů jak se ti líbí/nelíbí

THX

aktuální sestava:

Jonasky - Basová kytara, zpěv

TomasheQ - Kytara, zpěv

Banán - Bicí, zpěv

 

ex:

Entoman - Kytara, zpěv

Ondra - zpěv

Janička - Saxofón

 

navštiv náš další profil na FB:

http://www.facebook.com/pages/HONORACE-SAX-PUNK-CORE/171101185678

Bio a historie

První oficiální zkoušku měla kapela Honorace 29.1.2004 ve složení TomQ, Jonasky a Banán. K tomuto datu se vztahuje i vznik kapely. Za další dva týdny zkoušku navštívil Entoman (tehdy jen na zpěv). Začali vznikat a zanikat nové písničky, některé se v trošku poupravené formě hrají do teď. Zkoušelo se jak to šlo až to došlo k prvnímu konertu, který se odehrál 3.12.2004 v pražském klubu Mlejn s kapelama RV4 a P.N.S.
Na jaře roku 2005 nahrála kapela své demo CD Spojení ve studiu 3bees. Produkce tohoto CD byla v podobě D.I.Y.
Mezitím se v kapele neděje nic zvláštního a neobvyklého. Zkouší se a koncertuje se.
V roce 2007 kluci nahráli již debutové CD Street lambada, které vydal Tiger records. Toto CD obsahuje 13 písniček a jeden remix (který moc lidí nechápe). Dál se zkouší, koncertuje se mnohem méně.

V létě 2008 se rozhodne Entoman opustit kapelu. Ale poslední koncert s Entomanem kapela odehrává až 28.3.2009. Po odchodu Entomana do kapely nastupuje Ondra. Kapela zkouší pár měsíců ve složení Jonsaky (basová kytara), TomQ (kytara), Ondra (zpěv) a Banán (bicí). V tomto složení odehrává 1 koncert. V dubnu 2009 přichází do zkušebny nový člen (nová členka) Jana, která bravurně ovládá saxofón a začíná s klukama zkoušet. Tímto se rapidně změnil styl hraní a začíná nová éra kapely.

V srpnu léta páně 2009 se kapela (srabácky) loučí s novým zpěvákem Ondrou a dál pokračuje ve hraní ve čtyrech (Jonasky, TomQ, Banan, Janička).

Ale ani Janička v kapele dlouho nevydržela a z Honorace je trio.

Nesmím zapomenout na Vorla, který se o kapelu staral od jara 2004 do zimy 2010. Zajišťoval kapele koncerty, kontaky, nahrávání a všechny ty věci okolo kapel