Holub V Hrsti - Úvod | Bandzone.cz

Holub V Hrsti alternative / Jablonec nad Nisou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Proti srsti ( UKÁZKA a navíc MIDI )
    Nezařazeno
  • Zrní ( UKÁZKA a navíc MIDI )
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Sokol a krahujec na dlani

Hele,tak až podle toho cos napsal 18.1.2009 v 22:47, že se rock n roll dělá na podiu a dne 4.3.2009 v 22:31,že máme přijít na koncert, tak prosím tě napiš do sekce KONCERTY (to je záložka uplně napravo) nějaký termín a místo tvého vystupování a to podle Tvé zprávy z novinek:Holub 'n' Roll Tour 2009 28.12.2008
Ahoj, tenhle rock to vsechno zacne... Data tour ve slozce koncerty. HOLUBZZ RULEZZ! ...., to abych se ani náhodou nesplet a nepřišel tam,protože jsem naposledy zvracel v 18-ti letech a nechci si to připomenout:))))

Bez profilu

parez

hele, kdy budete mit nejakej koncert? kamos mi o vas rikal ze ste dobry. dejte vedet

Holub V Hrsti

Vrkú, takze...
Kachnickau: Dekujem za uznani :-) No a neco sem asi v blizke dobe dodame.. Jen jsme opravdu vycerpani tou nemeckou snurou.. Je to vetsi naser nez na Oktoberfestu..

Lollipop: Dekujem ze jsi zavital na nas profil, bohuzel te musim zklamat, existujeme..:) To, ze sem nepiseme stohy clanku a nemame tady tiptop nahravky neznamena ze nehrajem.. Prijd nekdy na koncert a uvidis a uslysis..
A hlavne, shodli jsme se, ze nas to dost urazi, ze o nas v nasi vlasti nevedej, takze priste takovyhle kacirsky prispevky jako Lollapop mazu. :-P
Karl

Zobrazit všechny názory