Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Holomraz alternative / poberouní

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Holomraz, poberounský androš ve složení basa, kaytára, bicí, housle, saxofon a didgeridoo. Na koncertech vídána v roztodivných oblecích, které povětšinou patří osobám opačného pohlaví.

 

A TO, ŽE SE PŘEVLÍKÁME ZA HOLKY A JINÝ DIVNÝ INDIVIDUA JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE JSME MĚkKÝ... ABY BYLO JASNO!

www.holomraz.cz             holomraz@email.cz

 

obsazení

Kytara - Pavel

Basa, zpěv - Bořivoj

Bicí - Kuba

Saxofon - Jiříček

Housle - Čáp

Didgeridoo - Filip

Bio a historie

Youtube Video qG83eEli2iMYoutube Video qG83eEli2iM

Historicky první videoklip skupiny Holomraz! Jedná se o živou nahrávku z festivalu Povaleč 2008. Takže vy, co jste na akci nebyli, máte jedinečnou možnost se přesvědčit o vyjímečnosti tohoto krásného festivalu.

 

A ještě krátce ke složení (pokud si někdo náhodou nevšiml), na basovku hrál Jenda Paukrt ze řevnic a za bicí děkujeme Malé bílé vráně!

Holomraz děkuje Lauře za záznam tohoto prchavého okamžiku. HURÁ, AŤ ŽIJE LAURA!

HOLOMRAZNÍ HISTORIE

NIC NOVÝHO JSEM NECHTĚL VYMEJŠLET, TAK JSEM SÁM SEBE VYKRAD´A PŘEKOPÍROVAL HISTORII Z NAŠICH STRÁNEK. SNAD VÁS TO NENUDÍ...

Pokud mi paměť slouží, dali jsme se dohromady někdy v roce 2006. Lze tak usuzovat podle prvního plakátu kde stálo, že 22.7. zahraje k tanci a poslechu Holomraz. A také podle fotogalerie, kde jsou obrázky z první akce datovány letopočtem 2006.

     Tehdejší sestava byla oproti současnosti podstatně chudší. Vlastně padesáti procentní. Za kytarou stál Bořivoj, bicí obsluhoval Haloun a Filip troubil na didgeridoo. Svou premiéru jsme si odbyli v již, bohužel, neexistující Albundě pod nádražím Řevnice. Přišlo pár známejch a kamarádů a byla to učiněná nádhera. Znáte to... Do Albundy jsme se ještě několikrát vrátili. Pokaždé se zajímavým basovým hostem. Nicméně v sestavě basista chyběl. Píšu chyběl, ale není to úplně přesné. Náš vrchní krotitel Bořivoj totiž basovací umění velice bravurně zvládal! Zbývalo než najít kytaristu a toho již naši věrní fanoušci znáte. Nebyl to nikdo jiný než Kuba - řečený Žena.

     Zdálo se, že se blýská na lepší časy. Odehráli jsme pár koncertů mimo Řevnice - například v Černošicích, Radotíně, Žatci... Dokonce jsme získali i několik fanoušků! Ale při strmé cestě na vrchol člověk občas zakopne. Stalo se, že nám čas od času bicista zrušil zkoušku, případně nepřišel na koncert. To se všeho všudy stalo třikrát. Jednou nás zachránili Ty vole, podruhé nikdo a potřetí Malá bílá vrána. Děkujeme!! Postupem času nám začal na koncertech hostovat náš kamarád Čáp. Netrvalo dlouho a nikdo z nás nepochyboval o tom, že se sestava definitivně rozšířila o housle a dalšího šílence. Nedlouho po Čápovi přidal se k nám i Jiříček. Bořivojův ex-spoluhráč z Notiček. Nejen, že hraje na saxofon a krásně zpívá, je to taky kus chlapa a opravdu velký showman.

     Když už bylo panoptikum pohromadě, objelo několik krásných akcí a dokonce vystoupilo na festiválku Povaleč 2008. A tady nám právě vytrhla trn z paty již zmíněná Malá bílá vrána. Haloun nepřijel na koncert. Udělal nám to po třetí a tak jsme jej k naší lítosti opustili. Zkrátka třikrát a dost. Nebo jak se to říká. Nastalo období hledání a na konci prázdnin už za bicíma seděl Kuba Suchoš z Prahy. Starej známej našeho Čápa (on zná snad úplně všechny ten Čáp).

     A to jsme my! Dnes je nás šest. A víc nás už asi nebude!