HIV positive - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

HIV positive metal-hardcore / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Frame of My Mind (EP 2012) 2 650 ×
  • Hostage of Your Conscience (EP 2012) 1 786 ×
  • LIFE (demo 2013) 1 334 ×
  • CRAMPS OF PLEASURE (demo 2013) 1 206 ×
  • UNDER CONTROLE (demo 2013) 1 152 ×
  • Last Race (...to the roots! 2008) 2 348 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Flames of Lust (...to the roots! 2008) 1 561 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky


POZOR POZOR !!! ZMĚNA !!! POZOR POZOR !!!

Pro závažné důvody nebudeme moci odehrát avizovaný koncert v Livingstonu. Všem, kteří se na tuto akci těšili, se omlouváme, ale určitě vám to ještě vynahradíme. Doufám, že na nás Brno a hlavně organizátoři akce nezanevřou a možná i ve stejném klubu na viděnou.

Stay HIV!

Nuro

P.S.: I tak přijďte podpořit. Bude to i bez nás určitě výborná akce.


HIV positive konečně na Melodce, aneb pro dobrou věc se hraje samo

Upraveno:

Ve čtvrtek 25.6.2015 jsme se objevili v Brně na Melodce na charitativní akci pro útulek Tibet. Celou akci organizovaly krásný MOgirls, kterým děkujeme za pozvání a perfektní naplánování. 

Celou akci jsem zahajovali něco po osmé hodině večerní. Setík tentokrát odsejpal bez zbytečných prodlev, neb jsme měli vyhrazených pouze 40 minut. Myslím, že holkám jsme se zalíbili a roli náhradníků jsme i bez zkoušky zvládli vcelku dobře.

Po nás vystupovaly ještě další kapely Alia Tempora, Splattered Mermaids a hlavně kapela, na kterou jsem se osobně nejvíc těšil, Overhype. Opravdu mám radost, že jsem mohl tuhle bandu vidět. Jejich show byla výborná a jistě právem mají označení „čeští Limp Bizkit“.

No a jak to vypadá s deskou. Doprovodné kytary jsou hotovy a probíhá nahrávání zpěvů, takže jsme opět o krok blíže cíli. Zároveň probíhá taky plánování podzimních koncertů.

Děkujeme všem za přízeň a stay HIV!

Nuro