Hipnotic - O kapele | Bandzone.cz

Hipnotic hip hop-rap / Lipník nad Bečvou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ruxak
  Podle buzoly
 • Galaxie
  Podle buzoly
 • Kouzelná
  Podle buzoly
 • Práci ne
  Podle buzoly
 • Fronta
  Podle buzoly
 • Ticho v tichu
  Harmonie smyslů
 • Omlouvám se
  Harmonie smyslů
 • Jaro Léto Razim Zima
  Harmonie smyslů
 • Sny
  Harmonie smyslů

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

česká hip hopová skupina z Lipníku nad Bečvou

Bio a historie

HIPNOTIC je česká hip hopová skupina z Lipníku nad Bečvou.

2005
Vznik skupiny za pomoci MC’s Razima, LaFreho a producenta Choudeeho. Ve stejném roce nahráli své první, po domácku vytvořené demo: "DEMO CO NEMÁ JMÉNO". Jak bylo již řečeno, demo byla čistě domácí práce, takže tomu odpovídala i kvalita zvuku :D

2007
Kluci nahráli CD "HARMONIE SMYSLŮ" u Tora music production na které už hostoval i producent Teze a členové skupiny MC Duro. O slušnou dávku zpěvu se postaral samotný MC Duro. Na albu bylo možné zaslechnout songy jako "SNY" nebo "JARO, LÉTO, RAZIM, ZIMA", podle posluchačů pilotní skladby.

2010
Hipnotic si vybudoval vlastní studio, do kterého soustředí svoji tvorbu. Téhož roku Choudee ukončil svou činnost a tak jej nahradil párty DJ J.D.

2011
První spolupráce s Michal Novák Photography a videoklip s názvem "OBLEVA" (vsp. Pjéťa Glozová). Konec roku a součástí Hipnotic se stal Jirka Horák, manager a pravá ruka kapely ;)

2012
Další dávka nových skladeb a videoklipů pod taktovkou Michal Novák Photography. Premiéra videoklipu "ZRADY" (vsp. Petra Ondryášová & Ceron) na Mafiarecords, v květnu LaFreho sólo "MUŽI V ČERNÉM", kde se producentem stal jeho starý známý Revolta a o letních prázdninách videoklip "FRONTA". Podzim strávili na koncertním tour Revolta - Evoluce vědomí.

2013
V březnu v rámci projektu Konfrontace premiéra dokumentu/interview "FRONTA NA SNY" a v srpnu další LaFreho sólo "ŽIVOT NA ROZKAZ" (prod. Creame). 20.12.2013 vydávají ve spolupráci s Mafiarecords své nové studiové album "PODLE BUZOLY".

2014
LaFre se stává členem hudebního vydavatelství Revolta Records. V červenci dostává skladba "KOUZELNÁ" (vsp. Monika Povýšilová) i svou vizuální podobu. Videoklip opět v režii talentovaného Michal Novák Photography. O necelý měsíc později přichází LaFre s novým videoklipem a pilotní skladbou "SEDLÁK" z jeho nového sólového alba "METAFORA", které vyšlo 18.8.2014 u Revolta Records (nyní Tóny Srdce Records).