Hever - Úvod | Bandzone.cz

Hever heavy-metal / Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vitana vaří za vás
  Nezařazeno
 • Pracovní
  Nezařazeno
 • Akce Z
  Nezařazeno
 • Slepičí chovatel
  Nezařazeno
 • Lucifer
  Nezařazeno
 • Zemědělec
  Nezařazeno
 • Per ho dál
  Nezařazeno
 • Úplněk
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

HEVER - vzpomínkový profil pro fanoušky !!

Zdravím všechny příznivce metalových koncertů, zábav a mejdanů. Poslouchám doma tuhle metalovou legendu - skvělou partičku HEVER z Kolína a nikde o něm není na netu ani památky. Vybral jsem proto několik písniček a založil tento R.I.P. profil , pro všechny fandy kterým to něco řekne .

 

 

Kdyby ste měli cokoliv o kapele HEVER zašlete na email - díky !!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Petahusa

Zdar chlapi koho zajímá HEVER měl by vědět oficiální zánik týhle super grupy stalo se to v roce 1995 mám to od zpěváka Míry Pokornýho,dnes jsme spolu hodily řeč u piva a docela jsem ho překvapil že mám DVD jak hráli ve Starým Kolíně v Sokolovně kdyby měl někdo zájem můžu muý poslat.

Drumplayer

Bando....neví tady někdo jak se jmenovala v originále skladba Zákony džungle? Snad od kapely KILLER....nevím rok, název, nic...Děkuju za info, jen mě to moc zajímá. TU jsme MILOVALI všichni!!!

bobr1976r

Super nápad s tímhle profilem Heveru měl jsem je moc rád a něco jsem se na ně najezdil a i něco málo přepil. Ale dovolil bych si opravit rok rozpadu bych řekl že to bylo až v roce 1995 to jsem byl na vojně a kámoši mi volali že se Hever rozpadl že snad Míra Pokorný měl nějakou mozkovou příhodu a že Hever definitivně končí . Jinak moc moc chválím za tuhle vzpomínku na super kapelu která se nebála hrát metal na tancovačkách . Jinak mám nějaké nahrávky v celku slušným stavu tak kdyby byl zájem můžu sloužit :)

Zobrazit všechny názory