Hernajs - O kapele | Bandzone.cz

Hernajs pop-rock / Frýdlant nad Ostravicí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Žoldák lásky - live - Park 2019
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Baskytara, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kapela, která hraje 100% živě vlastní i převzaté skladby či písničky pro zábavu, a to jak obvyklé, tak neobvyklé. Stylově se motající v trojúhelníku pop-folk-rock :-)

Bio a historie

Členové:

  • Radim Němec – zpěv, kytary
  • Dany Židek – baskytara, klávesy
  • Zdeněk Sirka Zápalka - bicí
  • Petra Petrů – zpěv, flétna
  • Kuba Smeja – zpěv, klávesy, pozoun, baskytara

Historie kapely:

Kapela vznikla v roce 2014, kdy se Radim a Dany dohodli, že po dlouhých letech společného ozvučování jiných kapel a individuálního muzicírování by mohli spolu začít i hrát :-) K tomu oslovili starého kamaráda bubeníka Sirku, který byl zrovna taky na volné noze. Tato trojice tedy začala v obsazení bicí, basa, kytara. Zhruba po roce se ke kapele přidala zpěvačka a flétnistka Petra a pozounista Kuba, který byl naptán na klávesy. Tato ustálená sestava začala hrát nejprve písně převzaté a díky tomu mohla hrát i na komerčních akcích jako jsou zábavy, plesy, apod. Nicméně mezitím se začaly tvořit i vlastní autorské písně, jejichž autorem je převážně Dany.

I když má každý v kapele svůj hlavní nástroj, tak se občas prohazují role, což vzhledem k multiinstrumentálnímu založení hráčů není problém :-)

Původem jsou členové z Frýdku-Místku a Frýdlantu n.O. Stylově se kapela pohybuje v trojúhelníku folk-pop-rock.

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.