Hay and Haulm - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hay and Haulm hard rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sacrificed Flank - demo 863 ×

Novinky

V pátek!

Takže poslední upomínka na páteční Motoráj spolu s doplňujícím infem - navíc zahraje ještě kapela Prasopsy, no nikdo pořádně neví co se od ní má čekat :) každopádně je to další pádný důvod proč přijít (jedná se o benefiční koncert na náš cesťák:)). A nezapomeňte, čerství maturanti vstup polovic!

Line up :

Prasopsy

Hay n Haulm

Anxiety

Destraktor

 

V 19:00 buďte na místě!


Report Klamovka

Včera, jak jste si určitě i někteří přes svou absenci všimli jsme byli pozváni na Klamovku. Výstup se nám zhaluzil, bubeníkovi tuhle padal činel, tuhle palička, pak mu vypli mikrofon. Mezitím Láďa zjistil že mu dnes nestačí se za trému schovat jen za kytaru kvůli zvuku jeho nového komba, to se naštěstí postupně vyřešilo. Bohyně pobíhal všude kolem (ale nemá na Madame Bowary ze Slamníku). A vůbec, přesto jsme si skvěle zahráli a pobavili sebe a (snad) i okolí. Tudíž děkujeme kapelám Freaky Art a Cultivar a nejvíc ze všeho těm pár lidem co přišli (těm dokonce dvakrát, v takhle malým počtu udělat tu super atmosféru byl opravdu výkon):)

 

Já za HnH

P.S. a díky každýmu kdo nosil do klubu hromadně bráníčky a jiný lahvový chléb:)


22.5. Motoráj!

Na konci května se určitě těšte na náš trojkoncert v Motoráji a to spolu s kapelami Destraktor (punk metal) a Anxiety (heavy metal, prej maj fešnou zpěvandu - další lákadlo). Motoráj je naštěstí lépe dostupný než Voják, ostatně více na stránkách klubu. Bližší info bude uvedeno později, ale do diářů si již teď můžete poznamenat - 22.5. 09, 19:00, Motoráj!

Tomáš

P.S. Tato událost vtipně zakončuje maturitní týden, tudíž noví maturanti mají vstup za polovic!