Hay and Haulm - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hay and Haulm hard rock / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sacrificed Flank - demo 863 ×

Novinky

2.5. Klamovka!

Nakonec, po několika omylech v kalendáři a následných průtazích vám můžem oznámit, že 2.5. opravdu hrajeme v klubu Klamovka a to s kapelami Freaky Art a Cultivar. Termín je konečně trošku klamovkoidni, protože zahrádka bude otevřená a díky tomu si budete moci dopřát i něco jiného než lahvové nealko(...). Dorazte v hojném počtu!

 

Edit : Tak už víme i čas, v 19 hodin začínáme.


Tak jsme bez zranění

vstoupili podruhé do stejné řeky. Zjistili jsme, že to bylo výhodou, když řeku (totiž klub) už známe. Troufám si i tvrdit, že náš druhý vstup do klubu Dr. Voják byl lepší než ten první.

Tak se těšíme na další, jestli to bude zase o kapánek lepší.

Díky za podporu všem co vydrželi i déle do noci, kapelám Original Receptura, Stool a Až naprší a uschne za shovívavost, atd. 

Vaši HnH


Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky....

 Abych tak řekl, nám se to povede. Akorát to šmelíme a vkročíme jinou nohou. Co se vám tady tak metaforicky snažím vysvětlit? 28.3. budeme znovu hrát ve světoznámém klubu Dr. Voják v Motole, ovšem s jiným obsazením a to s kapelami Stool, Original Receptura a Až naprší a uschne. Těšte se na obnovený repertoár a dvě nové skladby. Vstupné lidové 50. Koukejte přijít, především zvu lidi z GVP,  máte tam dvě kapely (+ luxusní zabití sobotní noci)!!!

Další info na drvojak.com, je tam i mapka. Pro případné omyly - ze zastávky Motol ( směr od Anděla) půjdete vlevo po směru jízdy do takové staré průmyslové oblasti, až vyjdete po schodech a spatříte budovu s nápisem II LF UK tak v té to je (z levé strany).

 

Edit :  I přes to jak jsme byli hrdí na super prasečí plakátek tak se nám vloudil šotek -  adresa Vojáka je opravdu .com, ne .cz :)