Havranova levá ruka - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Havranova levá ruka alternative-rock / Blansko

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Koncert s Mňágou!!!

Ahoj všichni

V sobotu 29.11.2008 hrajeme v Dělnickém domě v Blansku společně s Mňágou a Žďorp. Začneme po jejich vystoupení, určitě se přijďte podívat. Všechny zve H.L.R.


7.11.2008 KŘEST CD, VELVET U BERNARDA, BLANSKO

Ahoj všichni, tak už pár dní máme doma naše tolik očekávané debutové CD v hotové podobě. Jeho název je "NA MARS" a chceme ho pokřtít 7.11.2008 v restauraci Velvet u Bernarda v Blansku..Celá akce započne vystoupením naší kamarádské kapely z Boskovic Extra porce chapadel, pak by měl následovat náš koncert a večer uzavře DJ Fifa.Rozhodně to bude monstrózní akce...Tak dejte vědět na čísle 728018283 ať vám můžu případně zarezervovat stoleček:) Mějte se H.L.R.

Nazdar milí věrní i nevěrní posluchači

           Naše cédéčko je po nekonečném boji konečně tu !!! Zbývá už jen jak se sluší u každého zrodu něčeho nového jej pokřtít a završit tak kapitolu vstupu naší kapely na hudební scénu. Věříme že hudba, kterou jsme započali život skupiny přinese mnoha posluchačům odreagování od monotónnosti všedního světa jakožto nám přnáší i v těžkých chvílích ozdravnou terapii právě její tvorba. Chceme poděkovat všem kdož nám pomohli a pomáhají jak se říká "dotáhnout věci do konce" bez jejichž pomoci by naše cesta byla určině mnohem klikatější a kamenitá. Zveme tímto všechny naše přátele, fanoušky a příznivce rockové muziky na křest našeho 1. CD s názvem " NA MARS ", který se bude konat v restauraci VELVET v Blansku na Zborovcích, jehož datum které je už velmi blízko se včas dozvíte zde na našem profilu. Těšíme se na brzké setkání a doufáme že nám zachováte přízeň.

Všechny zdraví - Havranova levá ruka