Hall Of Fame - Novinky | Bandzone.cz

Hall Of Fame progressive-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • street
  Nezařazeno
 • last minute
  Nezařazeno
 • suck me
  Nezařazeno
 • rectifier
  Nezařazeno

OPRAVDU KONEC !!!

Tak! Přátelé a všichni fanoušci. Teď už můžu s jistotou říct, že tohle je DEFINITIVNÍ KONEC kapely Hall Of Fame! V téhle sestavě a pod tímhle názvem nás už na pódiích ani nikde jinde neuvidíte. Děkujeme za Vaši přízeň a slova chvály a kritiky. Užijte si léto plné hudby. Sbohem.

ŽE BY KONCERT !?

Zdary lidi, už dlouho jsem tady nebyl, avšak vidim, že na náš profil občas někdo jukne a dokonce si i něco poslechne. Tak možná pro Vás (samozřejmě i pro naše fanoušky, který nám zůstali věrný i potom co jsme to zapíchli)  budu mít dobrou zprávu. Po dlouhej době jsem se setkal s kytaristou a on se mi svěřil, že mu to naše hraní hrozně chybí, a že by chtěl udělat vzpomínkovej koncert. Takže když se domluvíme, uděláme ňákou tu zkoušku, abysme Vás nezklamali, najdeme klubík, kde nás nechají zahrát, ták Vás i nás čeká koncertík. Tak se zatim mějte a brzy se uslyšíme a uvidíme. Doufám. Vladabassman

SMUTNÁ ZPRÁVA

Ahoj

všichni naši věrní fanoušci, zpřízněné kapely a muzikanti. Mám pro Vás smutnou zprávu. Kapela Hall Of Fame ukončila svoji činnost. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za vaši přízeň, Vaše názory a slova chvály i kritiky. Mějte se krásně a třeba se potkáme hudebně v jiných sestavách. Vaši bývalí H.O.F..