Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hairy Groupies hard rock-glam / Jihlava

„15.4. BRNO M13“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Feel The Night- EP - Volume I. (2017) 462 ×
  • The Letdown- EP - Volume I. (2017) 300 ×
  • Sweetie- EP - Volume I. (2017) 226 ×
  • Start Again- EP - Volume I. (2017) 197 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Čtyřčlenná skupina ve složení – bubeník, kytarista, baskytarista, zpěvačka (dle potřeby hraje na kytaru nebo klávesy), sídlící v Jihlavě. Stylově se jejich hudba zařazuje do melodického hard rocku s prvky glam metalu. Kapela na živých vystoupeních zaujímá především svou specifickou imageí a energičností. Setlist je sestaven jak z vlastních, tak převzatých věcí - především amerických skupin z 80. let. Součástí show jsou též pyrotechnické efekty a reprodukovaná intra. Hudebně vsází na silné zpěvné melodie, anglické texty a vícehlasé sbory. Své první EP, obsahující čtyři původní songy, kapela nahrála v německém Magic Minds Music Studiu pod producentem Janem Nemcem (Grave Digger, Michael Schenker, Kreyson, Citron a spousta dalších) s pomocí Jaroslava Bartoně (ex-Kreyson, ex-Citron, Limetal), jakožto coproducenta. Vydání EP proběhlo v listopadu 2017. Skupina také natočila videoklip k singlu "Feel the Night" a video teaser k EP se směsí ostatních vlastních písní.

 

Bio a historie

EX Hairy Groupies:


Andrew Travelling - Lead Guitarist (2013 - 2015)

Eli Eliminator - Drums (2013 - 2017)