Gurrip - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Gurrip hardcore-punk / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Pach smrti
    Nezařazeno

Kontakty

+420606629712 - Albi

Novinky

Konec života,spadla opona....

Tak jo-na uvodní fotce rakev,v playlistu pach smrti,po těle smutno..Jojo,konec fungování kapely!Jak jsme dlouho nehráli,ani jsem netušil,že my to bude tak chybět!Kurva,škoda toho...Ale třebas neni všem dnům konec,nebo třeba taky jo..

Každopádně díky do Plzně,díky KillKillKill a Thalidomide za společný hraní a za půjčení aparátu!A samozřejmě díkes Grossovy za uspořádání týdle akce a všem lidem co dorazily!!Díky moc!!Další dík patří všem lidem kteří dorazily na akcičku do libereckého Azylu-bylo vás hodně,paráda!To že punks nejsou schopný dát dobrovolnej vstup když je kasička někde položená..Nad tim se snad už ani nemá cenu rozčilovat..Hald asi budou za chvíli muset bejt předrodeje a všude namakanej výběrčí kterej z vás ty prachy dyštak vymlátí..hm,bude to takle lepší?Asi jo..A jinak teda největší dík patří ASSASSINS,za všechny ty odjetý konciky,párty atd atd...Už musim přestat,nebo se rozbrečim hehe..

DÍKY TOMU,KDO SI TO ZASLOUŽÍ!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zlá Krev

sorry za spam...
Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

Zobrazit všechny názory