Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gun Joking pop-rock / Lovosice

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

GUN JOKING

www.bandzone.cz/gunjoking

www.facebook.com/gunjoking

žánr: post hardcore / alternative

kontakt 1: Lukáš Vlasák: lukas.vlasak1@seznam.cz, +420607510284

kontakt 2: Ondřej Vašaš: vasiso@seznam.cz, +420722073089

Veselé punk rockové melodie, přísné hardcorové breakdowny, promyšlená kytarová dvojsóla – to vše charakterizuje originální hudbu kapely Gun Joking, kterou skvěle doplňují neotřelé a nápadité texty.

Gun Joking hrají ve složení Lukáš Vlasák (frontman, zpěv, kytara), Ondřej Vašaš (kytara, zpěv), Veronika Smetanová (basa) a Lubomír Šindela (bicí).

Mají na kontě zhruba 80 koncertů, zkušenosti sbírají v klubech po celé ČR, hráli na festivalech Altros, Oleško, Libušení, Kytičky fest, Libochovice open air a na Ústeckém majálesu.

Gun Joking se zúčastnili několika soutěží pro kapely: Broumovská kytara, Rockmatch, Startér, Skutečná liga, Pro-rock nebo soutěž v klubu Modrá Vopice. Největší úspěch zaznamenali na soutěži Pro-rock (2009, 2. místo) a v Modré Vopici (2010, osmifinále: GJ mezi 9 nejlepšími kapelami).

V létě 2012 natočili své první studiové EP, které chtějí v následující sezóně představit fanouškům spolu s čerstvou dávkou merchandisingu, novým klipem, promofotkami atd.

Oficiální profil kapely je www.bandzone.cz/gunjoking, na www.facebook.com/gunjoking se kapela vzorně stará o své fanoušky – zásobuje je pozvánkami, aktuálními fotkami a reporty z akcí.

Bio a historie