Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Groove Market funk-jazz / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Never coming back 1 690 ×
  • You know me 1 108 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela Groove Market vznikla jako náhrada za nyní již bývalou grupu Paula´s Headlies. Přestože se Martin, Lukáš i Filip po jejím rozpadu nacházeli téměř na pokraji svých sil, psychicky vyčerpaní a zdeptaní neschopností vytvořit cokoliv, co by mělo smysl, nevzdali se a zázrakem se dopátrali nové zpěvačky Markéty. S jejím příchodem se začala odvíjet nová kapitola nazvaná právě Groove Market. Kromě dvou písní, jež byly transformovány pro potřeby nové kapely bylo vše, co souviselo s Paula´s Headlies nemilosrdně smazáno. Kluci s radostí naladili kytary, Filip to trošku zahustil a jelo se dál. 

Groove Market se snaží tvořit muziku, kterou mají všichni jeho členové rádi a jsou jí značně ovlivněni, tzn. převážně funk, groove, jazz, fusion a electronica. Tyto žánry se pak snaží propojovat a bourat hranice mezi nimi. Groove Market se brání jakémukoliv škatulkování, neboť chce hrát takovou hudbu, na jakou má zrovna náladu. Proto je jeho tvorba poměrně rozmanitá a snad bude i nadále.

Bio a historie

Groove Market:

Markéta Krčmářová - zpěv

Martin Svoboda - elektrická/akustická kytara

Filip Loukotka - basová kytara

Lukáš Bucman - bicí nástroje