Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gibbon Reconstruction Factory hardcore-nu-metal / Praha 6

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


GRF se chystá rozbít Břevnov

Giboni se probouzejí z letního spánku. Vylézají ze stok, kanálů a říčních koryt, berou do ruky elektrické kytary, rozbrušovačky a víka od popelnic a chystají pořádný nářez! 

Věhlasné kulturní středisko Radost na Břevnově už hostilo takové stars jako Pavla Bobka, Rangers, a dokonce i Hoznu Vyčítala. V úterý 29.září do toho pořádně šlápneme, a snad trochu rozvíříme stojaté vody tohoto mírumilovného podniku. 

Spolu s námi si zadiktují také kapely bratří Pivrnců - Original Receptura a Beer Inside. Přijďte s námi oslavit začátek akademického roku pořádným masakrem. Více info tady.


Koncert GRF a Ztráta Času: Přijďte nás podpořit, zbouráme Bunkr

Kapela GRF se po několika měsících probouzí z letargie a chystá pro vás další nářezovou akci! Tentokrát se sejdeme 23.6. od 19:00 v klubu Bunkr, kde si nás můžete poslechnout jako předkapelu Metal-Psuchedelic kapely Ztráta Času. Můžete se tešit na klasický giboní lineup, po jehož absolvování budete těmito borci vtažení do temných příběhů z hlubin časoprostoru. Naším úkolem bude se v tom neztratit a ukázat těm typům, že pořád moc dobře víme, co je to Hardcore :)

Více o akci v Bunkru se dozvíte na stránkách klubu, nebo na facebooku.