Greta - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Greta alternative-folk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cypřiš ve dvoře
    Nezařazeno
  • Srdce látat dírou od knoflíku
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Pod názvem Greta se ukrývá písničkářka Mel Golianová, která přináší své autorské písně o lásce, radosti a přátelství, napříč žánry a styly, které se jí zamlouvají a zamlouvaly.

Na začátku Mel doprovázeli Martinka Marková na housle a Jarda Ženda na baskytaru. Greta ovšem postupně vystupovala míň a míň, díky časové indispozici Mel, která naplno zpívá v dixielandové kapele The Dixie Hot Licks obrážející Čechy i Evropu a také díky mateřským povinnostem houslistky. Následně se Mel v roce 2018 ke svým písním vrátila  a předává své poselství dál. Buď sama nebo s přáteli muzikanty, kterým se její hudba líbí a chtějí svým nástrojem přispět k radosti, kterou hudba vyjadřuje. 

Mel: " Zpěv je věc, která mě v životě dělá nejvíc šťastnou a doufám, že tahle moje radost dokáže dělat zázraky. Nikdy se nevzdávejte toho, na čem Vám záleží. " :) 

Bio a historie

 Greta vznikla roku 2014, ale nejstarší píseň má 12 let. Oproti tomu  nejnovější 12 hodin. :)

V roce 2017 měla Greta pauzu kvůli jiným projektům, ale v polovině roku 2018 se Mel k písním vrátila. Nyní vystupuje sama, popřípadě si bere na spestření zvuku své kamarády muzikanty,kterym se její hudba líbí.

Pokud si i vy chcete s Mel zahrát, neváhejte a kontaktujte ji do zpráv. :)