Gorodky - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gorodky folk-world music / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Flétna, Harmonika, Didgeridoo, Píšťala, Syntezátor / Sampler, Cajon, Bonga
Nástrojové obsazení: Kytara, Ukulele, Zpěv, Okarína

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Duo Gorodky se "velmi objevně" jmenuje po svých členech - GOlolobovi Michalovi a KYnclovi Jirkovi. Snažíme se od března 2015 dělat humorné písničky, které by nebyly hloupé nebo snad dokonce blbé. Ono humoru je pomálu. Mezi písničkáři dokonce velmi poskrovnu.

Jirka Kyncl proto začal před pár lety pořádat večery písničkářskho humoru v Prostoru Letňany - www.prostorletnany.cz. Zveme si hosty - písničkáře jednotlivce až tria. Zahrajeme coby support na začátku. Host má pak v Prostoru dostatek svého prostoru ve druhé části. Hraje se akusticky a atmosféra je velmi komorní. Přijďte se přesvědčit.  

Bio a historie