Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

golúb-javani alternative / Rakovník

„nehrajem a hrát nebudem....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

golúb-javani:

Lidé si o nich vypravují jako o hrůzném tvoru,který se podobá člověku a žije v nejvyšších polohách velehor.Prý je asi 2 metry 40 vysoký,porostlý rezavou srstí a dovede jediným úderem zabít silného berana.Žijí v houfech (tlupách) a v silných zimách přechází do nižších poloh.Shrbená záda,dlouhé přední končetiny a téměř vzpřímená chůze.Vysocí,porostlí hustou srstí.Dlouhé,skoro štětinaté vlasy jim na zašpičatělých hlavách spadají na obě strany.Hlavy drží vzpřímeně a nad velkýma očima se jim ježí mohutné obočí.Strmé skály slézají se zarážející lehkostí. Vytvářejí různé skřeky.Samičky,které jsou menší,mají dlouhá prsa a v tlupě sedí zvlášť.Chodí poněkud neohrabaně a při chůzi si drží prsy,které jim zřejmě překážejí. 

V Indii ho nazvali Jeti,v Tibetu Kang-mi,v Mongolsku Almas a ve velké části sovětské velehorské Asie Golúb-javan nebo přesněji Ghúl-i-bejábán.Údaje o vzhledu a vlastnostech se shodují a jeho popis je překvapivě realistický.Domorodci (Tibeťané,...)kteří ho viděli,o nich mluví jako o normálním stvoření. 

Sice jeho existence dosud není zcela odhalena,existují stopy,chlupy,trus a kosti.Vidělo ho několik set věrohodných svědků,mezi kterými byli i vědci.

Bio a historie

Ignác - zpěv

Fanda Pop - basa

KrakeN - kytara

Martin - kytara

Čáp - housle

Kity - bicí