Glow - Novinky | Bandzone.cz

Glow death-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • GLOW - The Brain Stopped
    Nezařazeno
  • GLOW - Sea In Flames
    Nezařazeno

LOGO KAPELY

Finální podoba loga je již jasná a je na zveřejněna na našem profilu! Nyní již budou probíhat jen grafické úpravy a stylizace zvoleného logotypu. 

Do přehrávače jsme nahráli znova skladby The Brain Stopped a Sea In Flames s mírně upraveným zvukem, tak posuďte sami jestli stojí za to. Doporučuji při poslechu nějaká rozumná sluchátka:-)

MiReK Glow

Další skladba

(Upraveno: )

Do přehrávače jsme přidali druhou skladbu s názvem The Brain Stopped z aktuální tvorby kapely. Doufám že se vám bude líbit. Stále platí naše poptávka po  kytaristovi a zpěvákovi. 

Brzy přidáme nové logo kapely, jehož podoba je již jasná. Ahoj. MiReK Glow.

NOVÁ SKLADBA

(Upraveno: )

 


Po delších personálních peripetiích jsme nahráli novou skladbu v původní sestavě, kterou jsme zde již delší dobu avizovali. Jedná se o aktuální tvorbu kapely, která repertoár upravila tak aby byl hratelný v současném složení.

Petr - kytara, zpěv

Jirka - basa

MiReK - bicí

Výsledek našeho úsilí si můžete poslechnout nebo stáhnout na tomto profilu. Další kousky budeme postupně přidávat, snad již s větší rychlostí než tento první. V sekci "Fotky" jsme přidali naše fota, ať víte kdo jsme:-)

Nicméně naše hledání po "schopném" kytaristovi a zpěvákovi dále trvá. Pokud se někomu z vás naše tvorba líbí a chtěli byste něco takového hrát tak se ozvěte a nebojte se. Novým nápadům se nebráníme.  Naše jediná podmínka je, aby měl potencionální zájemce snahu v kapele makat a případně se novým věcem učit a nebo měl trpělivost nové věci učit nás:-). U zpěváka oceníme i čistý zpěv.

Tak co...je tu někdo takovej???

Pište na.: mi.do@email.cz