Glow - O kapele | Bandzone.cz

Glow death-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • GLOW - The Brain Stopped
    Nezařazeno
  • GLOW - Sea In Flames
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kapela GLOW vznikla v roce 2009, kdy díky odchodu Kamila H. v podstatě zanikla kapela Mnich (www.mnich.org). Zbylí členové Mnichu pokračují ve vlastní tvorbě, která navazuje na předchozí aktivity a hudební styl. Žánrově lze aktuální tvorbu zařadit asi mezi metal až death metal. V podstatě lze říci že jsme z Olomouce. Současné seskupení tvoří opět tři členové - Mirek (bicí), Jura (basa) a Petr (kytara, zpěv). Bohužel o prázdninách 2012 opustil kapelu po krátkém působení kytarista Lukáš, který přibyl do kapely na jaře 2012. Stále tedy hledáme kytaru a zpěv.

17.2.2013 jsme konečně vyprodukovali naši první demonahrávku ze zkušebny, kterou si můžete poslechnout nebo stáhnout v přehrávači na natomto profilu.

Metaloví zpěváci a kytaristi nebojte se ozvat a kontaktovat nás.

Kontakt.:

email: mi.do@email.cz

Bio a historie