Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gallileo rock / Blovice

„Hrajeme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po dlouhé době pár novinek......

Dlouho jsme neaktualizovali náš profil na Bandzone.cz a tak je čas to napravit.

Co se za tu dobu stalo?

Odehráli jsme již několik vystoupení s novým zpěvákem Jéňou a vrhli se na přezpívání několika skladeb do studia a taky jsme stihli natočit videoklip k titulní skladbě našeho posledního cd Zůstat stát!  který můžete shlédnout níže nebo na našich stránkách www.gallileorock.cz  stejně jako si tam můžete poslechnout přezpívané skladby.

A jelikož je léto v plném proudu, ikdyž počasí ho většinou moc nepřipomíná, sledujte rozpis a určitě se potkáme na nějakém letním parketě či festivalu.

Youtube Video exaOmJv-CFwYoutube Video exaOmJv-CFw

A jelikož je léto v plném proudu, ikdyž počasí ho většinou moc nepřipomíná, sledujte rozpis a určitě se potkáme na nějakém letním parketě či festivalu.


Den D

A je tu den D.
Milí fanoušci, přátelé a kamarádi, novým zpěvákem skupiny Gallileo se stal Jarda "Jéňa" Jeníček, kterého můžete znát z působení v kapelách Vejce či Team revival


Jak to s námi je?

Ahoj všem! Po několika týdenním laborování a dohadech o tom, co se děje a neděje v našem hudebním tělese, uvedeme vše na pravou míru. Je to tak, že nás v životě potkávají věci, které příjdou nečekaně a rychle. Pak musí člověk zvážit, co je a není jeho prioritou. Jedna z těchto událostí potkala i našeho zpěváka, který z osobních a hlavně z časových důvodů musel skupinu opustit. Nyní zkoušíme v novém složení (nový zpěvák) a "nové" Gallileo můžete vidět na našem webu od 1.května. První vystoupení v nové sestavě se chystá na 21.5. a to v Osrvačíně u Domažlic.