Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gallileo rock / Blovice

„Hrajeme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Recenze

Dnes vyšla na webu Fobia zine recenze týkající se našeho souboru a cd Zůstat stát. Inu čtěte ........ FOBIA ZINE


Rock 2012

Delší dobu jsme se neozvali s žádnou novinkou, tak si trochu shrneme, co se od začátku roku stalo a co se chystá v roce 2012. Na začátku roku jsme začali u Pepého ve studiu pracovat na písních pro nové promo, které bude malým předvojem letos chystaného CD. Promo bude obsahovat 3 skladby. Jednu už jste mohli slýchat v loni na našich vystoupeních a dvě jsou novinky. Promo by mělo být hotové do konce března a na našich stránkách se dočkáte ukázek. V únoru jsme odehráli první 2 letošní vystoupení ve Spáleném Poříčí a ve Staňkově. V březnu nám vystoupení vypadla či byla přesunuta, tak jsme se rozhodli již termíny narychlo neobsazovat a věnujeme se skládání nových věcí a zkoušení lehce pozměněného programu. Brzy budou doplněny další termíny, tak sledujte sekci koncerty.


Šťastný a veselý !!!

Upraveno:

Drazí fanoušci a přátelé, přejeme vám všem bohatého Ježíška,alespoň trochu klidu po stresujícím davovém šílenství při shánění dárků a hodně štěstí, zdraví a dobré muziky v roce 2012. Děkujeme za vaší přízeň v roce 2011 a doufáme, že se budeme v novém roce scházet alespoň tak často jako v tomto roce.
Ještě jednou děkujeme, vaše Gallileo

pf2012