Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gallileo rock / Blovice

„Hrajeme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový basista

Kapelu po několika letech opustil z časových a osobních důvodů Lukáš Oščatka. Novým basákem se stal Jirka Mlnařík.


! ! ! POZOR NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ ! ! !

 

Oslava 5. narozenin se blíží a my jsme se rozhodli některým z vás udělat radost v podobě volných vstupenek a CéDéček. A co pro to máte udělat? Stačí opravdu málo, fantazie, kreativita a nechat se vyfotit u jednoho z našich bilboardů (max 2 osoby) a poslat nám do 25.5.2009 23:59 hod své foto (prosíme v rozumné velikosti) na náš mail gallileo.rock@centrum.cz My pak z došlých snímků vybereme 5 nejoriginálnějších dílek a ta získají již zmíněné lístky a CD. Takže foťte a posílejte. My už se předem těšíme na fotky..

více info na našich ofiko stránkách


GALLILEO slaví 5let na živu......

Zveme všechny fanoušky i nefanoušky na oslavu pětiletého výročí našeho souboru. Na akci s námi vystoupí i naši bývalí členové, takže bude na co koukat. Jako hosté s námi vystoupí skupina MASH. Každý 10.návštěvník obdrží u vstupu CD Jízda... ZDARMA!!!

V Plzni máme v rámci reklamy na tuto akci aj 2 bilboardy. Takže pokud nás chcete vidět v nadživotní velikosti, stačí si udělat výlet do Plzně. Jeden kousek je u tramvajové zastávky u hlavního vlakového náměstí (naproti malému Tescu, u restaurace Hamburk), druhý je tuším na Nepomucké třídě kousek před Olympií ve směru z centra.