Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gallileo rock / Blovice

„Hrajeme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NEW CD !!!!!!!!

Vážení a milí naši věrní,ale i vy ostatní, v sekci skladeb přibyly 3 zbrusu nové kousky z našeho připravovaného CD,které jsme pojmenovali "Zůstat stát" a na trhu by mělo dle posledních zpráv být  někdy v úterý okolo roku 2010! :-)) Neee, poslední úpravy již finišují, a tak doufáme,že vás již brzy tímto naším novým výtvorem budeme moci obšťastnit.

Mějte krásné dny přátelé a těšíme se,že nás na některém z našich mnoha vystoupení v nové sestavě s panem Tomanuellem přijdete podpořit!!!

Vaše GALLILEO


Nová tvář!!!!

Přátelé,mám pro vás dobrou zprávu a to,že po několika týdnech hledání jsme konečně našli nového kytaristu! Na místo zakladatele a kytaristy Josefa Šuly nastoupil bývalý člen plzeňské formace Tanit TOMÁŠ KRAUZ. Když vše pujde podle plánu,tak na podiích ho budete moc vidět a také slyšet už v červnu na vystoupeních České rockové ligy. Tímto bychom chtěli poděkovat Pepovi "Chozému" Šulovi za tich dlouhých šest let služby v kapele a přejeme spoustu úspěchů v další hudební činnosti!                                                                                                                                                                                                                                       

Váš Maličkej


Hledáme Kytaristu..!!!!!!

Hledáme šikovného, alespoň částečně zpívajícího kytaristu, který bude mít chuť dělat muziku v dobrém i zlém! Vlastní kreativita a nápady vítány! Ozývejte se,volejte i pište!.