Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gallileo rock / Blovice

„Hrajeme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

GALLILEO NA ROCKRÁDIU JIŽ TENTO PÁTEK !!!

Přátelé naši drazí, nezapomeňte si naladit tento pátek 8.10.2010 ve 21h pořad ROCK PALÁC na Rock rádiu,kde po dlouhé době opět po rozhlasových vlnách uslyšíte roztomilé hlasy již tradičních tiskových mluvčích kapely GALLILEO  zpěváka Myšáka a bubeníka a menedžra v jedné osobě Pepého. A dámy pozor !!! Uslyšíte i miláčka publika, nového člena tohoto hudebního tělesa pana kytaristu Tomanuela,takže si toto v žádném případě nenechte ujít!!!

Vaše GALLILEO


Rock Rádio Šumava

Na vaše přání můžou znít na vlnách ROCK RADIA naše skladby a to TOUHA a ŽENY. Mailujte nebo posílejte sms do pořadů Elektrický oběd nebo Rock na přání.

 

ELEKTRICKÝ ODĚD:

email-obed@rockovyradio.cz

sms-ROCK_ODED na číslo 900 06 03

 

ROCK NA PŘÁNÍ:

email-prani@rockovyradio.cz

sms-ROCK_PRANI na číslo 900 06 03


Nové album je na světě!!!

Po dlouhých porodních bolestech se konečně narodilo naše dlouho očekávané a milované dítě v podobě nového alba, kterému jsme vybrali jméno " ZŮSTAT STÁT"

Kdo by chtěl mít toto miminko doma,nechť neprodleně kontaktuje náš management buď elektronickou nebo telefonickou formou. Zaváděcí cena našeho děťátka je směšná a činí pouhopouhých 190,- Kč.

Koupí tohoto drobečka nám nejen uděláte radost,ale podpoříte též mladé :-)) a nadějné muzikanty v jejich další činnosti!

 

Děkujeme za podporu.

Vaše GALLILEO