Fullerenes - O kapele | Bandzone.cz

Fullerenes jazz-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • For Seven Days Of Life (2014)
  Nezařazeno
 • U řeky (2015, live)
  Nezařazeno
 • Engineer Tenpercent (2015, live)
  Nezařazeno
 • Mátoha 1 (2015, live)
  Nezařazeno
 • Čekání (2015, live)
  Nezařazeno
 • The Moon Is Up (2015, live)
  Nezařazeno
 • Modrá planeta (2014, live)
  Nezařazeno
 • Novej (2014, live)
  Nezařazeno
 • Lost Essence (2010)
  Nezařazeno
 • How Shall I Afford You (2009, ATLAS Resonance)
  Nezařazeno
 • I Wanna Live Like A Dog (2010)
  Nezařazeno
 • For Seven Days Of Life (2010)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Harmonika, Kazoo, Cajon
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Piano, klavír, Akordeon
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Klarinet, Flétna

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Kapelu založili v roce 2010 v CERNu u Ženevy Lukáš Přibyl a Georgios Choudalakis. Při několika jam sessions se jim stále nedařilo najít rozumný hudení průnik a nechtěje donekonečna improvizovat, rozhodli se něco složit. Georgios psal něžné i sprosté, prosté i zapeklité texty a Lukáš k nim ušil muziku. S pomocí Jirky Rodrigo Kvity na basu a nečekaně kultivovaného metalisty Carlose Ghabrouse na bicí pak byla sestava kompletní a jala se řádit. Přítrž kapele učinil odchod Lukáše do vlasti ke konci roku 2010 a dále úlet Georgiose za Velkou Louži. Na podzim 2012 se dal Lukáš dohromady s basákem Ondrou Váňou, bývalým parťákem z kapely Na Rybách a s klavíristou Vítkem Horažďovským a s bubeníkem Honzou Švamberkem odehráli dvě sezony. Na jaře 2015 se ke kapele přidala nová nezastavitelná rytmická posila, bubenice Petra Benešová a v této séstavě kapela nyní nahrává své průlomové debutové album a společně neochvejně spěje k dalším šíleným koncertům Fullerenes. Fullerenes se na Vás těší, již brzy ve Vašem oblíbeném pajzlu!

The band was founded in 2010 at CERN near Geneva by Lukáš Přibyl and Georgios Choudalakis. Even after several jam sessions the guys were unable to find a common song and so they decided to write few. Georgios was writing tender and naughty, simple and sophisticated lyrics and Lukáš wove them into music. With bass man Jirka Slap It Kvita and refined drummer Carlos Ghabrous the band was complete. For the next few months till the end of 2010, when Lukáš moved back to Prague and Georgios flew to U.S. following his heart. In autumn 2012 Lukáš got together with bass man Ondra Váňa, an old fellow from the Na Rybách band and pianist Vítek Horažďovský and with drummer Honza Švamberk they made gigs for next two years. In Spring 2015 an unstoppable rhythm wizard, drumer Petra Benešová joined the band and in this setup the band has been recording their break-through debut album in 2016. Now they are heading towards the album release and then new crazy Fullerenes gigs. The Fullerenes - soon in your favourite hangout!

Fullerenes at Facebook

Bio a historie

2010 - How Shall I Afford You, as a part of the ATLAS resonance CD.