Froples - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Froples indie / Vrbátky

„STARE AT ME /// 21/4“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

FROPLES

Vrbatecká kapela, která sice vznikla až začátem roku 2015, ovšem už prvním singlem naznačila, že se bude jednat o významné jméno na poli české alternativní scény. Po odehrání několika úspěšných klubových koncertů se kapela vydala do kopřivnického studia Tomáše Neuwertha, kde vznikla debutová nahrávka. Singl zaznamenal úspěch na vlnách Radia Wave nebo Radia 1. Videoklip, o který se postaral Martin Štěpánek, se dostal na obrazovku hudební televize Óčko Expres.

Po následném klubovém koncertování a účasti na letních festivalech jako Rock for People nebo Letiště, se kapela znovu vyada do studia a doplnila debutový singl o druhou nahrávku, nazvanou The City, kterou vyadala na jaře roku 2017.  Ta se opět dočkala pozitivního ohlasu a kapela začala znovu aktivně koncertovat. Téhož roku došlo k výměne na pozici bubeníka, kdy přišel do kapely Michal.

V roce 2018 se kapela naplno soustředila na tvorbu nového materiálu, se kterým se následně přesunula do Bratislavského Pulp studia. První singl je naplánován na začátek 2019.

Ondra - Kytara, zpěv

Petr - Kytara

Honza - Basa

Michal- Bicí

Bio a historie