Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Freedom nad Úpou acoustic / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Směs autorských písní v komorní úpravě pro kytaru a zpěv, v rozšířené sestavě pro klarinet, příčnou fétnu, violoncello, kontrabas a cajon. 

Hudba propojující jazz, funk, folk a world music se inspiruje daleko za hranicemi regionu. Texty reflektující současné společenské dění obsahují autentický příběh s poselstvím.
Bezprostřední projev v komorní atmosféře bez znatelných hranic mezi interprety a posluchačem.

Hrají:

Jiří Týfa - guit., voc.

Eva Týfová (Šuráňová) - cello, flute

Anna Jelínková - voc.

Karolína Hlaváčková - clarinet

Jan Žůrek - bass

Ondra Morcinek - perkuse

Bio a historie

Nápad uspořádat komorní kavárenskou akci naplněnou autorskými písněmi, zhudebněnými básnickými prvotinami kamarádů a spolužáků, která si kladla za cíl pobavit návštěvníky trutnovské Kafírny a zapojit se tak do kulturního dění v Podkrkonoší vznikl na podzim roku 2004. Odtud pochází také název kapely odkazující na nedalekou obec Svoboda nad Úpou.

Během následujících deseti let kapela několikrát obměnila složení i repertoir, nicméně během hraní na ulici, po kavárnách a barech, parcích a náměstích její produkce neztratila duch písničkářství, staví na textu a hudebních nápadech a drží si akustický a komorní charakter.

V současné době působí na olomoucku v sestavě:

Jiří Týfa - guit., voc.

Eva Týfová (Šuráňová) - cello, flute

Anna Jelínková - voc.

Karolína Hlaváčková - clarinet

Jan Žůrek - bass

Ondra Morcinek - perkuse

 

 

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
1 159
Poslechnuto skladeb
891
Profil registrován
7.3.2014