Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fousy Mojo crossover-rock'n'roll / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35

Fousy vod Slámy

Upraveno:

Milí darebáci i ti ostatní nezajímaví lidé. Přidali jsme sem první ukázky točení ze Sláma records ,

http://www.slamarecords.cz/

co jsme si sami dle gusta svého namíchali. Jestli máš chuť a Běženci se jmenují, tak jestli jí máte, máte jí mít.

Howg!.


Fousy Mojo v nahrávacím studiu SLÁMA Records

Skoro to tady vypadá že se nic neděje. Opak je však pravdou. Momentálně v tom našem novém složení točíme čtyři písně v nahrávacím studiu SLÁMA Records.

https://www.facebook.com/slamarecords

http://www.slamarecords.cz/

Je to zábavné, příjemné a v tvůrčím duchu. 

Také vás můžeme pozvati na nejbližší koncert. Společně s Tony Ducháček a Garage zahrajeme 7. listopadu v pražském klubu Vagon.

Přijdete také?

Howg!


NA KOŘENI AŽ KE KOŘÍNKŮM FOUSŮ

Upraveno:

Jak už tak bývá u Fousů zvykem, máme pro vás ouplně novou krmi či spíše celej vějíř chutí, než vařili jsme donedávna v naší hlukotvorné kuchyni.

 

Skřítek Moudžou Rajzin opřel se sice do ramene kormidla plnou razancí své zásvětní váhy a stočil loďku o sto osmdesát stupňů na východ, leč nejedná se zas o tolik nové břehy za čarou horizontu, jak by se mohlo na první vykukovství zdát.

 

I potkali se Danda Kamil a Mikouš Kobersteinem, i popili, životy potěžkali, na trnité stezky si postěžovali i na ty půdy sesuvné, kolena odřená i štípance múz zvrácených, o svých zaslíbených údolích s podložím samá žíla stříbrná posnili a všechna ta znamení pronikavší ven ze shluku dění osahali a že by spolu zasejc chtěli hrát, zjistili.

A tak se po mnoha letech do kapely vrací Mikouš, její spolustvořitel a pánbůh a odkudsi z jiného světa náhle se zjeví Danda Petr, starej kamarád, co se taky s nima při muzice kdysi chvěl a cejtil a basy hnětl a jimi šálil a už se to upeklo a už to tak zapadlo, jakoby tomu tak odjaktěživa bylo.

 

A jelo se na zámek Kořen a zkoušelo a tvořilo a koncertovalo na louce a bylo fajn z toho, jak se nám tak ke kořenům pod tím udiveným sluncem vracelo.

 

Mezi tím Marek Palas, klávesista náš nejmilejší, posvěť jméno jeho, na tajemné rodinné změny v Praze se chystal a nové písně skládal. Jak už to ale tak chodí u lidí, co v Papinově hrnci dusíce se jen kolkolem nepobíhají, ale rostou jako plot Jilmu sibiřského, rozhodl se Marek emancipovat a vydat se směrem jinčím.

 Jeho bující invence stále více lnoucí směrem k popu (v tom nejpravoslavnějším slova smyslu), dozrála už na vlastní neomezený prostor a tak bude nadále s Fousy Mojo, byť jen jako příležitostný host spolupracovat.

 

Právě probíhají postprodukční práce na promo snímku převážně jeho autorské skupiny Soulmate, tak se máme jistě na co těšiti. Tímto mu děkujeme za všechno, co s námi za ta léta proradostnil i vytrpěl a že to bylo moc fajn a máme se pořád rádi a i si co říct a zahrát a to ne jen, že se to tak obvykle písává, ale ryze opravďácky, fakt jo.

 

Nuže, slušelo by se ještě shrnout, skrze koho tedy nyní jsme:

 

Kamil Danda  - zpěv, kytara

Michal Koberstein - zpěv, kytara

Petr Danda - basa, zpěv

Martin Čech - bicí

---

Marek Palas - klávesy j.h.

 

a ještě chystáme jedno překvapení, ale o tom až příště.

 

Howg!

 

 


1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35