Forbes-Country music - Novinky | Bandzone.cz

Forbes-Country music country / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Převozník
  Nezařazeno
 • Na rybách
  Nezařazeno
 • Rád se ztrácím
  Nezařazeno
 • Blues o noční návštěvě aneb Má co chtěla
  Nezařazeno

Listopad s FORBESem

(Upraveno: )

V listopadu Vám FORBES připravil dva Country večery.

První proběhne v sobotu 3.11.2018 od 18 hodin v Restauraci U splavu, U Nadýmače 200/37, Praha - Uhříněves a na druhý večer Vás zveme v úterý 6.11.2018 od 19 hodin do Libockého pivovaru - Nad Šárkou, Evropská 134/209, Praha 6 – Liboc.

Srdečně Vás všechny zveme na naší "forbesmusic" a taky na vynikající pivo a speciality zdejších kuchyní!

Těšíme se na Vás!

Váš FORBES :-)

Ochutnávka v podzemí

(Upraveno: )

20. října 2018 od 14 hodin bude v podzemních prostorách lomů Amerika na Mořině pořádat "Tak trochu jiná vinotéka A JE TO!" a "Spolek Hagen" již tradiční "OCHUTNÁVKU V PODZEMÍ"!!

Bude možné ochutnat spotu vynikajících vín, k vidění bude i "sabrage" a k poslechu a možná i k tanci Vám budeme celou dobu konání akce hrát naší "forbes music"!

Na tuto akci je třeba (z důvodu velkého zájmu a omezeného počtu míst) se zaregistrovat na stránkách vinotéky: http://www.ajeto-ir.cz/vinoteka/novinka-pozvanka-a-registrace-na-ochutnavku-v-podzemi-2018/

Těšíme se na Vás

Váš FORBES :-)

Country večery "U Splavu"

Přátelé, kamarádi,

každý třetí čtvrtek od 4. října 2018 pro Vás budeme vždy od 19 do 22 hodin hrát v příjemném a přátelském prostředí uhříněveské restaurace "U Splavu". 

Kromě naší "forbes music" si tu pochutnáte na vynikajících jídlech a dáte si dobře vychlazené orosené. No a na finále třeba kávičku? :-)

Přijďte si užít večer s písničkami, které znáte, a které máte rádi!

Váš FORBES