Forbes-Country music - Novinky | Bandzone.cz

Forbes-Country music country / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Převozník
  Nezařazeno
 • Na rybách
  Nezařazeno
 • Rád se ztrácím
  Nezařazeno
 • Blues o noční návštěvě aneb Má co chtěla
  Nezařazeno

22. Ročník Zbečenský kapr

(Upraveno: )

O tradičně vynikajícího uzeného kapra se také již tradičně i letos utká Váš Forbes. Ale víc než o kapra půjde o pohodové odpoledne plné trampské, folkové i country muziky a o setkání kamarádů na romantickém místě nad Berounkou. Kde a kdy? Zbečno, restaurace U Šebků, 4.6.2022 od 13 h.

FORBES Country Music v Králově Dvoře

Srdečně vás zveme v sobotu 19. června od 18 hodin do Králova Dvora, kde nás uvidíte a uslyšíte na Zámeckém country festivalu.
Na rozjezd country večera, kde vystoupí ještě Radim Flender vám zahrajeme naše písničky. Od 20,30 hodin pak budete mít možnost poslechnout si naší první dámu country music Věru Martinovou.
Těšíme se na vás!
Váš FORBES

Zbečenský kapr 2021

(Upraveno: )

21. ročník Zbečenského kapra se opravdu uskutečnil a kdo přišel ten si to opravdu užil. Konečně živá muzika, konečně muzikanti před opravdovými diváky a ti i letos svými hlasy poslali Forbes na "bednu"! Na ní se ještě postavila oblíbená kapela New Rebels (2.) a nezapomenutelným hudebním zážitkem s všechny odměnila kapela Jauvajs (1.) Odměnou pak byl tradiční vynikající uzený kapr s nádhernou barevnou oblohou. Díky všem!