Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Harmonogram 2017

1. 12. Vyhlášení soutěže
31. 12. Ukončení přijímání přihlášek
8. 1. Vyhlášení finalistů
3. 2. 2017 Finálové koncerty v Divadle Za Plotem
3.2. Vyhlášení výsledků
FolkyTonk

FolkyTonk je autorsko-interpretační soutěžní přehlídka, určená pro jednotlivce i skupiny, kterým není více jak 26 let. Žánrově je zaměřena na folk, country, folk-rock, folk-blues,folk-jazz, bluegrass, gospel, country big beat, rock n´roll a jejich obdoby. Soutěž je postupová a účastníky finále vybírá porota vícekolově, v neveřejném hlasování, na základě nahrávek, umístěných na jejich Bandzone.cz profilu. Nejúspěšnější hudebníci budou pozváni do finálové festivalové přehlídky, která se uskuteční na přelomu ledna a února v pražském Divadle Za Plotem.

Cílem tohoto projektu podporovaného Ministerstvem školství a mládeže a hl. m. Prahou, je podpora původní autorské české tvorby, vytvoření prostoru pro konfrontaci mladých autorů a interpretů nejen s vrstevníky, posílení jejich sebevědomí a možnost zlepšení jejich technické úrovně na základě konzultací s odbornými porotci.

Pravidla soutěže »

Výsledková listina

Zvláštní ocenění poroty: Jana a Markéta HEJDOVY(Doksy u Kladna) za instrumentální výkon

Nejlepší skladba: "V pokoji" IRIS

Autorský FolkyTonk: ZHecu, Neroli Dante MELIS - Český Krumlov

ZLATÁ FolkoZa: Jo`anna