Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Foggy Dude folk-punk / Praha

„>>> 3.12. 2019 - Vagon, Keltské úterý <<<“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info


Cába   --  mandolína

Peťa    --  bicí

Joe    --  el. kytara (Štófi uz ne :'( )

Jirka   --  baskytara

Zuza   --  flétna

Ilia     --  housle

Sam   --  zpěv


Bio a historie

Jsme banda (skoro) inženýrů a jedné (skoro) fyzio-něco-tky, která spolu po částech hraje už dlouho, nicméně v této sestavě jsme začali hrát až nedávno. Ve chvílích, kdy jsme střízliví, si myslíme, že hrajeme irský folk-punk. Když střízliví nejsme, jsme o tom přesvědčeni.

Inspiraci čerpáme především od takových skupin, jako jsou The High Kings, Dropkick Murphys, Flogging Molly, Paddy and the Rats a The Rumjacks. Proto i v naší muzice lze slyšet tradiční folkové nástroje, které se naprostou většinou snaží přehlušit ty punkové. Tak zdar na koncertě! A možná přijde i J.J.