Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Foggy Dude folk-punk / Praha

„>>> Zimní pauza, uvidíme se na jaře... <<<“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info


Cába   --  mandolína

Peťa    --  bicí

Štófi    -- el. kytara

Joe    --  ac. kytara

Jirka   --  baskytara

Zuza   --  flétna

Ilia     --  housle

Bára   --  zpěv


Bio a historie

Jsme banda (skoro) inženýrů, (skoro) právničky a jedné fyzio-něco-tky, která spolu po částech hraje už dlouho, nicméně v této sestavě jsme začali hrát až nedávno. Ve chvílích, kdy jsme střízliví, si myslíme, že hrajeme irský folk-punk. Když střízliví nejsme, jsme o tom přesvědčeni.

Inspiraci čerpáme především od takových skupin, jako jsou The High Kings, Dropkick Murphys, Flogging Molly, Paddy and the Rats a The Rumjacks. Proto i v naší muzice lze slyšet tradiční folkové nástroje, které se naprostou většinou snaží přehlušit ty punkové. Tak zdar na koncertě! A možná přijde i J.J. ...slainte p*čo!