Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Flendrs rock'n'roll / Vrchlabí

„NOVÉ ALBUM!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Láska k prasknutí- Nepropadejte Paničce (2014) 653 ×
  • Studentský život- Nepropadejte Paničce (2014) 422 ×
  • Deodoranty 994 ×
  • Šampóni 795 ×

Novinky

Novinky, noviny!

Upraveno:

Krasný dobrý den. Po menší pauze se k vám zde na Bandzone opět hlásíme! 
Naše kapela za tu dobu prodělala spoustu velkých změn. Všichni jsme zase o trochu starší,
Aleš rozšířil svůj (kytarový) park o další kousky,  za bicí u nás teď sedá Vlastislav Buchar, 
Petr se dal na výzkum závislosti vlivu zvyšování tělesné váhy na zvyšování kvality psaných textů a z Denise se stal zodpovědný pan učitel baskytary..

Ale! Tou aktuálně nejdůležitější novinkou je, že jsme tento rok v rámci workshopu pro žáky ZUŠ Vrchlabí ve studiu Faust Records v Praze nahráli 3 nové písně! Z jedné dokonce náš studiový zvukový inženýr Derek Saxenmeyer udělal parádní remix. A tato čtveřice nových songů už brzy vyjede z továrny na moderním kompaktním disku, vloženém do nebetyčné pošetky ilustrované samotným Vojtěchem Trojákem. Křest tohoto díla proběhne 16.12. 2017 ve Victory Club Bar ve Vrchlabí, kam jste všichni srdečně zváni! 


Pozor!!!

Upraveno:

Nepropadejte paničce!!!

Ahoj, v uplynulých týdnech se odehrály poměrně zásadní události, kteréžto vám, našim milým zde rádi nastíníme.

Především došlo k tomu, že jsme nahráli desku. Jak se nám to stalo? No...jednoduše. Jak bylo napsáno v předchozím příspěvku, 3.7. jsme se hermeticky uzavřeli před světem do studia Faust Records v pražských Dejvicích. S Derekem Saxenmeyerem za mixážním pultem jsme nahráli hromadu materiálu, který se po donahrání všech nástrojivých stop, sborů, zpěvu, procesu smíchání výše zmíněným Derekem a masteringu až v dalekém londýnském studiu Fluid Mastering proměnil na naší první, dlouhohrající desku. Na albu můžete slyšet i Hammondovy varhany, na které nahrál Robert Vašíček. Sborové vokály nám nazpívaly krásné zpěvačky Luss a Daniela. O obal se nám postarali Kristina Paulů, kterážto namalovala naší Paničku, a Marek Pohl, který se postaral o celkovou grafiku alba. Tímto všem zúčastněným velice děkujeme!! Fotky z nahrávání si můžete prohlédnout zde.

Youtube Video 4hg6rORrGRkYoutube Video 4hg6rORrGRk

V přehrávači si můžete jako ukázku poslechnout 2 skladby z alba, kterýmižto jsou píseň Láska k prasknutí a Studentský život. Taktéž jsme si založili profil na síti Soundcloud, pokud byste nechtěli naše písně z jakéhokoliv důvodu poslouchat zde, ale tam.

Pokud máte zájem o naše CD a nepodaří se vám zastihnout nás na něktrém z koncertů či osobně, napište nám e-mail flendrsband@centrum.cz nebo pošlete zprávu na náš facebokový profil a domluvíme se na zaslání nebo na jiném způsobu doručení.

Dne 20.12. 2014 jsme nejen zapili narozeniny našeho bubeníka, ale hlavně jsme pokřtili naše album ve Victory Baru ve Vrchlabí. Kmotrem desky se stal samotný Ned Flendrs. S námi vystoupila kapela Vacancy a bavila účastníky po zbytek večera. Fotografie ze křtu si můžete prohlédnout zde abyste viděli, jaká byla atmosféra.

Dne 27.12. 2014 jsme vystoupili na Plese nosorožců, studentů a lidí v klubu Kotelna ve vrchlabském KD Střelnice jako alternativa k taneční kapele. Byl to pro nás nevšední zážitek, protože jsme naše hraní museli přizpůsobit prostoru a nacvičit několik coverů navíc. Fotografie můžete vidět zde.

Co nás - vás čeká a nemine?

Nejbližší příležitost k tomu nás vidět, budete mít 28.2. na maturitním plese trutnovské 2.GN ze Soš a Sou.

Další příležitost budete mít 19.3. v Hradci Králové, kde vystoupíme v legendárním AC klubu s naší spřízněnou kapelou Cémur Šámur.

O necelý měsíc později, 5.4. zahrajeme dokonce dvojkoncert, nejprve v klubu Továrna jako předkapela skupiny Jelen a poté v Lánově v KD.

Samozřejmě, že děláme na nových písních :)

Sledujte náš profil zde (slibuju, že sem budu psát častěji, než jednou za půl roku *Th*) nebo na Facebooku, abyste věděli kde, kdy a jak nás můžete vidět a hlavně slyšet! :)

Long live Rock 'n' Roll!!!


Co se dělo, děje a dít bude...

Upraveno:

Čau, ahoj, nazdar, tě péro sombréro!!!

Co se dělo?

První polovina prázdnin je skoro za námi, a s tím i několik našich koncertů. V Horním Maršově jsme si zahráli na krásném místě, okolo byla všude super panoramata (hory, kam se podíváš) a fajnová, přátelská atmosféra. Doma ve Vrchlabí se zase vytvořil bezvadný kotel, takže spíš, než aby nás koncert vyčerpal, nás nabil energií do dalšího hraní druhý den, na zámku v Novém Městě nad Metují. Krásné místo, krásná děvčata a příjemný koncert, tak to má být! Poté nás čekalo ještě otevírání Pivobraní v Náchodě. Děkujeme všem pořadatelům ale hlavně děkujeme vám, kteří jste nás přišli na koncerty podpořit!!! :)

Co se děje a co se bude dít?

Nejprve koncerty. Ty nás v blízké době čekají dva. První v pátek 1.8., na Porcinkulefestu v Hostinném na koupališti. Rock'n'Roll začne ve 21:00, tak tam buďte! :) A o týden (přesněji o 8 dní, ale na tom až tak nesejde) hrajeme doma, tedy ve Vrchlabí na pivních slavnostech. Tam Rock 'n' Roll začne v 18:00, jakmile dozpívá Ewa. Tak přijďte na super hudbu a skvělé pivo do nejhezčího města! Víc o akci najdete tady.

No, a to nejhlavnější, co se chystá? Samozřejmě, vyrážíme do studia, nahrát pro vás naše písně, abyste je mohli řádně naposlouchat a na koncertech si s námi pořádně zazpívat! :) Každý den pilujeme a ladíme poslední detaily a v neděli, 3.7. se vydáváme směr Praha - Dejvice, na několik dní se zavřeme sem a budeme makat a makat, tak nám držte palce, aby se nám vše povedlo!! :)

Děkujeme vám za podporu a uvidíme se na nějakém koncertě!! :)

Nachystejte květináče, na snídani jsme zpátky!