Five Live - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Five Live rock / Lanžhot

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Instrumental
  • Instrumental 2

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

Vítáme Vás na profilu rock coverové hudební kapely Five Live.

My jsme pět naživo, ale v drtivé většině případů je nás na pódiu osm. Původně nás pět bylo, ale tak nějak jsme se rozrostli a přibrali do party naše dechové trio, takzvané “tři borce na plech”, kteří se záhy stali miláčky publika 

Každý jeden z nás má už od svých raných let nějaké ty pletky s muzikou. Jak už to tak na dědině bývá, zvláště u nás na Podluží, zpívá se a muzicíruje už od kolébky. I naše grupa má hudební základ z dechovek, cimbálek či jiných hudebních uskupení. Vždycky nás to však více táhlo k bigbeatu, tudíž v našem repertoáru najdete covery převážně rockového žánru, ale rozhodně nejen ty. Lidovky nehrajeme a hrát nebudeme, sorry jako. Co se týká našich zkušeností, kromě křtin a trachty jsme si zkusili hrát na všemožných oslavách, večírcích, svatbách nebo i fesťácích.

Naše domovská základna je nejjižnější cíp Moravy, proslulý Lanžhot na Břeclavsku. Právě jihomoravský region je nejčastějším polem naší působnosti, ale nemáme problém přijet kamkoliv, kde to má šťávu (technické požadavky viz. FAQ).

Na závěr lze jen podotknout, že nás muzika baví a děláme ji pro radost, nejen sobě, ale snad i Vám, našim posluchačům. A tím se řídíme při každé příležitosti