Fing - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Fing rock'n'roll-country / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dancing with the devil
    Nezařazeno
  • Good enough
    Nezařazeno
  • Looking for 'Claire'
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

Fing (* 30.11.1985 Mnichov) je český zpěvák, hudební skladatel, multiinstrumentalista a příležitostný herec.

Muzice se věnuje od raného dětství a vydal dvě sólová alba. Jeho tvorba tíhne k pop rock, country, country rock a folk rock. Pro jeho hudbu je typický jeho osobitý styl, charisma a podání. Složil desítky písniček na přání pro jiné kapely a zpěváky. Je také spoluautorem hudby k muzikálu „Die Nachtaugen“ (Oči noci). Tento muzikál zažil velkolepé turné po Německu, kde mimo hudební doprovod alternoval jednu z titulních pěveckých rolí.

S kamarády založil dnes již zaniklou rockovou kapelu „Fingersnips“, která fungovala více než tři roky. Sami si psali hudbu i texty a koncertovali i v Lucerně. Jejich velkým úspěchem bylo 1. místo v soutěži mladých rockových skupin v roce 2005 v Helsinkách.

V roce 2006 nahrál své první CD Dancing With The Devil. Na AIA (Audio institute of America) v San Franciscu vystudoval audio inženýrství a věnoval se další tvorbě.

Aktuálně koncertuje se skupinou Fing twice.