Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Filthyminds hardcore-melodic / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Vase strhany zada


z alba Na konci cesty

Autor hudby: Filthyminds
Autor textu: Wata

Your demons are angels in disguise. It's gonna take challenging life situation to begin to love yourself. To realize that there is no good or bad in the universe there are only actions and consequences. We have to begin to see what is most important to us what brings us happiness. To let go of judging people all the time to seeing people in categories: color, race, gender. All of these are man made illusions. We have to find the freedom within because that is the only thing that matters.

Střechy se lesknou a zmáčený ulice mě drží v posteli dýl než bych rád. Mý tělo mi nadává za včerejší nápady co vše jsem chtěl dokázat než půjdu spát. Minuty běží jak splašenej kůň, kterýho se snažím doběhnout. Zkusím po cestě nespadnout a nejenom to, ale běžet s úsměvem. Učím se přijmout nepohodlí. Učím se rozpoznat krásu v trní. Učím se přeměnit úzkost na smích ať mi zkažený hodnoty světa den nezkazí. Umím vítat kapky deště. Učí mě ocenit slunce svit. A pohled na vaše strhaný záda mi říká co musím zahodit. Jednou pro vždy zahodit.