Filip Kačer - Didgeridoo - Úvod | Bandzone.cz

Filip Kačer - Didgeridoo ethno-alternative / Pacov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Eukaliptova
    Nezařazeno
  • Dubové seznámení
    Nezařazeno
  • S(tr)ummer
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hostování v rádiu Petrov

(Upraveno: )

Poštěstilo se mi být hostem magazínu brněnského rádia Petrov.

Řeč byla o didgeridoo v mém pojetí, ale především obecně o nástroji jako takovém.

Zájemci si mohou rozhovor poslechnout zde http://www.radiopetrov.com/didgeridoo/text.html?id=6321

Děkuji za pozvání.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Filip Kačer

Ahoj všem,
byla přidána kvalitnější nahrávka písně Eukaliptová. Nahrávka vznikla za účelem propagace koncertu, kerý se uskuteční 8.9. 2012 v sále pacovského zámku, kde budu vystupovat před kamarády ze skupiny The Riverman (http://bandzone.cz/theriverman). Děkuji tímto Rivermanům za možnost využít jejich zkušebnu, techniku a technika pro nahrání skladby ;)
Na koncertě představím svou současnou sólovou tvorbu na njíž už nějaký čas pracuji. Jedná se o 4 skladby, které se mi za dobu mého zájmu o didgeridoo podařilo dát dohromady. Momentálně ještě dělám na doladění všech skladeb ale těším se, že se brzy pustím do tvorby nových. A až toho bude víc, rád bych to všechno nahrál :D
Těším se naviděnou v Pacově a nebo na nějaké jiné akci.
Krásné babí léto přeji

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Zobrazit všechny názory