Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fiktivní neuróza společnosti alternative-rock / Dobšice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NOWinka

Byť to zdánlivě vypadá, že kapelka pár let mlčela, bylo to hlavně tady na Bendzounu....

Stalo se toho ve fiktivních kruzích mnoho.

Po odchodu Iny z kapely, buší do bicích Thuleň (věčně z....ň :) a po odchodu Nowissa (mě)byla kapelka chvíli bez hlasu. Naštěstí to tak nebylo věčně a k Fiktivní neuróze společnosti se přidala Míša a zpívá (krássně..:)

No a co čert nechtěl-je to asi čtyři mesíce co jsem se (po dlooouhých prosbách a podlýzání (z mé strany samozřejmě :)) znovu přidal k týhle skwělý partičce na saxofon.

Vložil jsem sem zbytek skladeb ze starého alba Zvrátnice aby jste se mohli zaposlouchat do zwuků minulosti a jen aby nevznikla nějaká mýlka- tak zatím žádnou z těchto skladeb již nehrajeme. Máme spoustu jiných nových skladeb které budete moci někdy slyšet na živo, zatím ale bohužel ( ale možná malá ochutnáfka příjde..) nic nového nahraného nemáme..

Těšíme se až vás potkáme na některém ze (spousty) chystaných koncertů :-))


Novinky ???

Po větší,menší koncertní přestávce -  způsobenou zejména změnou v sestavě - opět hrajeme. Pro zatím se zúčastníme tří sympatických akcí, snad další brzy přibudou. Těšíme se na všechny, kteří se těchto hudebních dýchánků zúčastní.

FNS


Koncert na Statku zrušen

Kvůli vážnému zdravotnímu stavu jednoho ze členů kapely musel být zrušen koncert FNS na Statku ve Znojmě. Omlouváme se těm pár lidem co se na nás těšili, ale hlavně pořadateli... Bohužel se nedá nic dělat.

FNS