Fastbag 2.0 - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fastbag 2.0 hardcore-metalcore / Brno

„Transformace se rýsuje...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Growl, Scream, Rap

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

 

 

 

Bio a historie

Otcem Fastbagu je kytarista Jarek "Jari de Gusto" Janovský (ex-Wergl, ex-Reincarnate, Fellow), kterému v nerodném městě Brně chybělo hraní v kapele, a tak si koncem roku 2006 podal inzerát. Jako adoptivní druhý otec přišel zpěvák Honza "Čenda" Vahala (ex-Kazetelův syn) a poté se začalo střídat mnoho dalších, jako jsou bubeník Tomáš "Fomák" Škoda (ex-Huups, have to be distanced), basáci Ado "Shaman" Šamaj  a Emir. Po těchto všech změnách zakotvil na delší čas v kapele Fastbag Michal "Jarin" Jaroš (v té době Crate). Byly i pokusy o druhý vokál (Luboš Novotný - ex-Hechitera, ex-Cinzana Bianca, Space Hamster), ale nakonec zůstal pouze jeden s vokální podporou kytarové sekce. Později se připojil metalový hrozič, bubeník Kuba " Yacubbus"Javůrek (ex-FuckIHR, Insektisity). Dalším basákem, co zůstal nejdéle s naší sebrankou je punkový basák a bubeník Filip Studnička (Ú.S.P.), kterého nám seslal stejně jako Yacubbu drsný sever- Hradec Králové. Přibyl ještě jeden vokál v podání Karla"Karkího" Marka (BloodyWork), který však bohužel během natáčení našeho jediného CD musel z kapely odejít kvůli zdravotním problémům - ne játra. Nejstaronovější člen naší sestavy je Michal "Jarin" Jaroš, který s námi basuje namísto Filipa.

V roce 2013 začaly problémy s hledáním nástupce Jarka Janovského na postu kytary a po dlouhém hledání se na této pozici objevil mladý a nadějný drnkač strun elektrických Martin "Berry" Berky, se kterým vytváříme nový podladěný materiál pro vaše ouška i duši. Stále s námi koncertuje a bude koncertovat i zakladatel a kytarový zvrhlík Jarek.

 

Ex členové:

Tomáš Škoda (bicí)

Ado Šamaj (basa)

Lubomír Novotný (vokální podpora)

Filip Studnička (basa)

Emir (basa)

Karel Marek (zpěv)

(na jednu zkoušku) Martin Šigut (bicí)