zuzana13 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

zuzana13 Žena, 32 let / Luhačovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek zuzana13 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Noizztoy

Čau,
Jsme kapela NoizzToy a před nedávnem jsme vpustili do světa nové EP s názvem Book of You, přijď si ho poslechnout na náš Bandzone profil a jestli se Ti bude líbit, můžeš nás podpořit tím, že si nás přidáš do svých oblíbených kapel.
Díky, ať se daří, NT.

Six Degrees Of Separation

Rádi bychom tě pozvali na February Hard Show, která vypukne v sobotu 27. února v Luhačovicích. Kromě Six Degrees Of Separation vystoupí kapely Ador Dorath, Beltaine, Decide a Made By Zero. Pro nás bude akce velmi speciální, protože tam budeme křtít naše nové album Of Us a hlavně zde budeme natáčet DVD! Proto pevně věříme, že akci přijde podpořit co nejvíce fans. Tak neváhej a zapiš si do deníčku datum 27. února 2010! No a pak se už jen slavnostně obleč, ohol, zasyp a... budeš v televizi! :-)
Všichni jste srdečně zváni!!!
Více informací na www.triotus.com

AmöbiA Ice Storm

Ahoj půvabná Zuzanko,
srdečně Tě zveme na akci AmöbiA Ice Storm, která se uskuteční již tuto sobotu 14. listopadu v klubu Mír v Uherském Hradišti. Vystoupí zde skupiny:
DEVIANT TACTICS (Finsko)
MELANCHOLY PESSIMISM
GREEDY INVALID
ABSTRACT ESSENCE
TRANSLUNARIA
ARCH OF HELL
AMÖBIA
Kromě hudebního zážitku si můžeš odnést i některou z krásných cen tomboly, vstupenky jsou slosovatelné. Na Tvoji účast se těší
AmöbiA Ice Storm Crew

Zobrazit všechny názory